Zawodnicy Golden State Warriors wciąż jeszcze świętują wywalczone niedawno mistrzostwo NBA. W tym czasie sporo do powiedzenia ma Nick Young, który zaproponował kolejną radykalną propozycję.


W odniesieniu do ostatnich zajść w Kanadzie, gdzie została zalegalizowana marihuana, Swaggy P poszedł o jeden niedozwolony środek dalej: – Ludzie muszą zalegalizować kokainę. Wszyscy tego potrzebujemy! – stwierdził.

Jednak już chwilę później w poście na Instagramie Young się mocno zreflektował: – Nie bierzcie wszystkie, co powiem na poważnie. Jedynie żartowałem, znacie mnie nie od dziś – napisał.

Young został mistrzem po raz pierwszy w swoim 12 sezonie na parkietach NBA. Dzień po wygraniu tytułu, napisał na Twitterze, że jest skarbem narodowym.

NBA: Iguodala sprowadza Bella na ziemię?

9 KOMENTARZE

  1. Chyba zwariował!! Ciekawe za co kartele będą destabilizować kraje ameryki łacińskiej. CIA na to nie pozwoli. Tu nie chodzi w ogóle o używki, xanaxy, syropki, alkohol,marycha są powszechnie dostępne w stanach. Chodzi o finansowanie terrorystów. Amen.

  2. Young nigdy nie powinien miec pierscienia.Fartem zalapal sie do organizacji all starow i tyle.Warriors nie zasluguja na te pierscienie.Nie podoba mi sie ta cala pseudo koszykowka.Kiedys wazna byla walka a teraz wazna jest kasa i mamy „druzyne pierscieni”.Ci cali Warriors to wrzody na dupie sportu a nie swietnie zarzadzajace organizacje.

    • takie czasy i co zrobisz? kiedyś grało się fizycznie i stawiało na defensywę, dzisiaj rządzi ofensywa i tysiąc trójek na mecz.

    • Wrzodem na dupie to ty jesteś i zmiataj stąd bo nikt nie chce twoich głupawych komentarzy slychać!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here