Brooklyn Nets mają jeszcze miejsce w swojej rotacji i niewykluczone, że dadzą szansę Jaredowi Sullingerowi, który od początku swojej kariery walczy z brakiem regularność oraz złymi nawykami żywieniowymi. Wysoki twierdzi, że nie pokazał jeszcze wszystkiego i czeka na stosowną szansę.


W drafcie 2012 Boston Celtics postawili na Jareda Sullingera z 21 wyborem w pierwszej rundzie draftu. W trakcie gry dla C’s notował średnio 12 punktów, 8 zbiórek. Nie dostarczał jednak regularności, więc co chwilę pojawiał się w transferowych pogłoskach. Po sezonie 2015/2016 Boston rozstał się z zawodnikiem i ten w minionych rozgrywkach zagrał tylko 11 meczów dla Toronto Raptors.

Potem zmuszony był poddać się operacji stopy i stracił resztę rozgrywek. Wraca do pełni sił i ostatnio pojawiło się zdjęcie Sullingera trenującego z nowym zawodnikiem Brooklyn Nets – D’Angelo Russellem. Agent Sully’ego – David Falk potwierdził, że zespół zastanawia się nad zatrudnieniem wysokiego, ale jak dotąd nie podjęto żadnej decyzji. Nets mają jeszcze jedno wolne miejsce w rotacji na sezon 2016/2017.

25-latek nadal ma wiele do udowodnienia. Powoli wkracza w najlepszy okres swojej kariery i jeśli tylko będzie trzymał odpowiednią wagę i uniknie kolejnych urazów – może być bardzo solidnym wsparciem w rotacji trenera Kenny’ego Atkinsona. Pierwszy szkoleniowiec Nets słynie ze swojej indywidualnej pracy z zawodnikami, więc niewykluczone, że byłby dobrym mentorem dla Jareda. – Jestem wielkim fanem trenera Atkinsona. Potrafi odpowiednio zmotywować. Poza tym Nets mają świetny ośrodek – mówi David Falk.

fot. Mark Runyon | http://basketballschedule.net/

Podcast PROBASKET 009: Wymiana Irving – Thomas, EuroBasket 2017 i Adam Wójcik


2 KOMENTARZE

  1. Brooklyn moze byc ekipa pasujaca do tego miejsca.Niechciani,tym,ktorym nie dano szansy,w Brooklinie przyjma z otwartymi ramionami.To moze byc ciekawa paczka,pod warunkiem,ze chociaz troche odbuduja sie ci,ktorzy maja sie odbowac.

    • Moim zdaniem będzie to kolejny tragiczny sezon. Same porażki. Brak perspektyw na przyszłość. Odbudowa tej organizacji zajmie wiele lat i będzie przedmiotem śmiechu i szydzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here