Milwaukee Bucks porozumieli się z Houston Rockets w sprawie wymiany. Do Bucks powędrował Michael Beasley, natomiast w drugą stronę wysłano Tylera Ennisa. Bucks ściągnęli Beasley’a z myślą o wzmocnieniu skrzydła, pod nieobecność kontuzjowanego Khrisa Middletone’a.

Michael Beasley dołączył do Houston Rockets pod koniec zeszłego sezonu, który spędził w lidze chińskiej, w zespole Shandong Golden Stars. Były gracz Miami Heat został wybrany MVP ligi.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy dodać umiejętności Michaela do naszego zespołu. Jest to typ zawodnika na którego mieliśmy oko od kilku sezonów. – skomentował dyrektor generalny Bucks, John Hammond.

Średnie z przekroju całej dotychczasowej kariery w NBA drugiego numeru draftu z 2008 roku, wynoszą 13 punktów oraz 4,8 zbiórek.

W drugą stronę powędrował rozgrywający Tyler Ennis. Został wybrany z 18 pickiem w 2014 roku. Jego statystyki z poprzedniego sezonu wynoszą 4,5 pkt, 2,1 asysty.

7 KOMENTARZE

  1. Bucks niech lepiej sobie głowę wzmocnią. Wydają kasę na zawodnika który był w 30 klubach i w żadnym z nich się nie sprawdził.

  2. Nie bardzo rozumiem co Pat Riley wykminił? Pozbył się co prawda problematycznego gracza lubiącego sobie zakurzyć maryśkę w wolnym czasie ale nie jestem przekonany że Tyler Ennis jest lepszy od niego…bardziej chyba chodziło tutaj o znalezienie rozgrywającego na już dla Heat.

    • Ehh.. ale widzisz że to wymiana z Houston i to Daryl Morey jak już a nie Pat Riley? 🙂

    • Ja Ci proponuję wymianę Ty mi oddajesz swojego nowiutkiego Mercedesa a ja w zamian daję mojego 26 letniego Golfa II ale po lifcie z gazem już gratis. Wchodzisz w to?

  3. Moim zdaniem dobry ruch zwłaszcza po stracie Middletone’a. Beasley może dać kopa z ławki. To ciągle zawodnik z możliwościami. Kidd może go wychować i pokazać, że można się bawić koszykówką i dawać z siebie 100%.
    Trochę szkoda tego zawodnika, rozmienił się na drobne. Z drugiej strony średnie na poziomie 13 pkt na mecz to nie tragedia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj