Carmelo Anthony postanowił pochwalić się za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych swoją formą. Lider nowojorskiego zespołu po raz kolejny udowodnił, że wierzy w wielki potencjał Kristapsa Porzingisa i postanowił potrenować ze swoim kolegą z drużyny.

Twarze zespołu Phila Jacksona już nie pierwszy raz pokazują się ze sobą razem w trakcie treningów. Carmelo stał się mentorem młodego Łotysza i indywidualnie dba nad jego progresem. Wczoraj odbyli wspólny trening na Manhattanie.

 

Another day at the office!!! @kporzee #StayMe7o

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @carmeloanthony

Carmelo to dziewięciokrotny uczestnik Meczu Gwiazd oraz świeżo upieczony Mistrz Olimpijski wraz z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Nadchodzący sezon może być naprawdę udany dla New York Knicks, którzy po pozyskaniu Derricka Rose’a, czy Joakima Noaha wierzą w awans do Finałów Konferencji wschodniej.

Jesteśmy pretendentami do tytułu. Co prawda zespół rok temu w ogóle nie awansował do Play-Off, ale to zmienimy i sporo namieszamy – mówił niedawno Courtney Lee. – Zdobycie pierścienia jest celem każdego zawodnika. Gdy usłyszałem, z kim będzie mi dane grać, to od razu stwierdziłem, że będziemy walczyć o mistrzostwo – dodał rzucający obrońca.

Przewidywania bukmacherów na nadchodzący sezon nie są jednak aż tak optymistyczne. Mało osób wierzy nie tylko w mistrzostwo dla nowojorskiego zespołu, ale także… w awans do fazy Play-Off.

1 KOMENTARZ

  1. Nieco buńczuczne zapowiedzi, oczywiście że osiągną więcej i ekipa jest mocna ale na początek 2 runda PO będzie naprawdę dużym sukcesem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj