NBA League Pass to najlepsze narzędzie dla kibiców NBA. Możesz wykupić pakiet na cały sezon i bez jakichkolwiek ograniczeń oglądać to, co dusza zapragnie. Teraz komisarz Adam Silver postanowił ogłosić opcję dodatkową, o której mówił już w poprzednim sezonie. 

NBA League Pass to jedyna przepustka do pełnego obrazu świata sezonu regularnego NBA. Masz możliwość nabycia pakietu na cały sezon bez ograniczeń lub pakietu na kilka meczów w miesiącu, jeśli wiesz, że nie dasz rady oglądać dziennie po 2/3 mecze. Ceny są relatywnie niskie biorąc pod uwagę wartość produktu, jaki dostajemy w zamian. Oprócz meczów – Weekend Gwiazd, dostęp do archiwalnych materiałów oraz NBA TV.

Możesz równie dobrze kupić tylko jeden mecz, jeśli wydaje Ci się interesujący. Natomiast, jeśli nawet tego rozwiązania nie jesteś pewny, to NBA na sezon 2018/2019 przygotowała jeszcze jedno rozwiązanie – mianowicie możliwość wykupienia dostępu jedynie do czwartej kwarty (plus dogrywka). Za dwa dolary dostajesz możliwość obejrzenia zaciętej końcówki meczu. – To tylko mały krok – mówi komisarz Adam Silver. Co w takim razie ma na myśli?

Są pewne ograniczenia w technologii, ale pracujemy nad tym, by kibice mogli wykupić tą część meczu, która będzie ich najbardziej interesowała – dodaje. Zatem jeśli w drugiej kwarcie zorientujesz się, że to może być ciekawe widowisko, możesz zacząć oglądać od drugiej kwarty. Niewykluczone, że takie opcje zostaną wprowadzone jeszcze przed końcem tego roku. Dla maniaków to jednak żaden news. Pakiet dostępu na cały sezon bez ograniczeń nadal cieszy się największą popularnością.

NBA: Wolves pytali o Simmonsa


Wspieraj PROBASKET

 • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
 • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
 • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
 • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
 • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
 • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
 • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
 • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna
 • Subscribe
  Powiadom o
  guest
  12 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments