NBA League Pass to najlepsze narzędzie dla kibiców NBA. Możesz wykupić pakiet na cały sezon i bez jakichkolwiek ograniczeń oglądać to, co dusza zapragnie. Teraz komisarz Adam Silver postanowił ogłosić opcję dodatkową, o której mówił już w poprzednim sezonie. 


NBA League Pass to jedyna przepustka do pełnego obrazu świata sezonu regularnego NBA. Masz możliwość nabycia pakietu na cały sezon bez ograniczeń lub pakietu na kilka meczów w miesiącu, jeśli wiesz, że nie dasz rady oglądać dziennie po 2/3 mecze. Ceny są relatywnie niskie biorąc pod uwagę wartość produktu, jaki dostajemy w zamian. Oprócz meczów – Weekend Gwiazd, dostęp do archiwalnych materiałów oraz NBA TV.

Możesz równie dobrze kupić tylko jeden mecz, jeśli wydaje Ci się interesujący. Natomiast, jeśli nawet tego rozwiązania nie jesteś pewny, to NBA na sezon 2018/2019 przygotowała jeszcze jedno rozwiązanie – mianowicie możliwość wykupienia dostępu jedynie do czwartej kwarty (plus dogrywka). Za dwa dolary dostajesz możliwość obejrzenia zaciętej końcówki meczu. – To tylko mały krok – mówi komisarz Adam Silver. Co w takim razie ma na myśli?

Są pewne ograniczenia w technologii, ale pracujemy nad tym, by kibice mogli wykupić tą część meczu, która będzie ich najbardziej interesowała – dodaje. Zatem jeśli w drugiej kwarcie zorientujesz się, że to może być ciekawe widowisko, możesz zacząć oglądać od drugiej kwarty. Niewykluczone, że takie opcje zostaną wprowadzone jeszcze przed końcem tego roku. Dla maniaków to jednak żaden news. Pakiet dostępu na cały sezon bez ograniczeń nadal cieszy się największą popularnością.

NBA: Wolves pytali o SimmonsaSubscribe
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ruspect
Ruspect
28 września 2018 09:30

Wiadomo że strona pro basket nie może podać linkow do meczy NBA za free.Ale każdy fan NBA zna strony gdzie w jakości HD można oglądać wszystkie mecze za darmo.

Asd
Asd
28 września 2018 11:08
Odpowiedz  Ruspect

Poproszę link

The T
The T
28 września 2018 20:45
Odpowiedz  Ruspect

Gdzie?

Alonzo
Alonzo
28 września 2018 09:38

Sam od kilku ładnych lat wykupuje League pass i jestem mega zadowolony. Ogladam co chcę i kiedy chcę i co dla mnie najważniejsze nie muszę słuchać pana „wada radke wymowy” i ula ula wsad z góry wojtusia…

Marxin
Marxin
28 września 2018 16:02

Zna ktos sposob zeby wlaczyc kecz nie widzac wyniku? Ogladam na drugi dzien wieczorem i z kazda pauza oijawia mi sie wynik koncowy, jest opcja zeby zablokowac wyskakiwanie wyniku koncowego?

PiterPTB
PiterPTB
28 września 2018 21:53
Odpowiedz  Marxin

W league pass jest możliwość wyłączenia spoilerowania wyników. Dobrym rozwiązaniem jest też wykupienie LP w grupie, czyli zrzucać się na opłatę. można korzystać na 5 urządzeniach chyba. Sam używam na 3 tylko więc 2 się marnują 😉

Alonzo
Alonzo
29 września 2018 05:25
Odpowiedz  PiterPTB

A 2-3 osoby na różnych urzadzeniach w tym samym czasie mogą oglądać??? Coś mi się wydaje że nie. Ale może coś się zmieniło i się mylę.

Ruspect
Ruspect
28 września 2018 21:13

Tv rex panowie

kierko
kierko
29 września 2018 21:29
Odpowiedz  Ruspect

Chciałem wejść na stronę, pojawił się komunikat o niebezpieczeństwie i połączenie zostało przerwane. Tobie nie pojawiają się ostrzeżenia?

Ruspect
Ruspect
30 września 2018 02:57
Odpowiedz  kierko

Fakt trzeba mieć dobrego antywirusa.Ja oglądam na tej stronie mecze od paru sezonów i jest ok.pozdro

Marcin Gortat
Marcin Gortat
1 października 2018 10:33
Odpowiedz  Ruspect

Toż ta strona nie działa w ogóle

Redakcja
Admin
1 października 2018 10:43
Odpowiedz  Marcin Gortat

Mamy prośbę. Jak chcesz komentować na PRO to zmień pseudonim. Wszyscy tu mówią, że podszywanie się pod innych Czytelników PRO nie jest w porządku, wiec się tego trzymajmy 🙂