Kylian Mbappe i Achraf Hakimi byli specjalnymi gośćmi na meczu Brooklyn Nets – San Antonio Spurs. Gwiazdy Paris Saint-Germain dostały wolne od władz klubu i postanowiły go spożytkować na oglądanie koszykówki w najlepszym wydaniu. Po meczu piłkarze spotkali się z całą drużyną gospodarzy, a także dostali od nich pamiątkowe koszulki.

Kylian Mbappe dotarł z reprezentacją Francji do finału mistrzostw świata w Katarze, Achraf Hakimi wywalczył z kadrą Maroka czwarte miejsce. Obaj gracze wrócili z Kataru jako jedni z ostatnich i w związku z tym klub postanowił dać im trochę wolnego. Przyjaciele z boiska postanowili rozpocząć wakacje od wizyty w Nowym Jorku na meczu Brooklyn NetsSan Antonio Spurs. Piłkarze usiedli tuż obok parkietu.

Spotkanie było dość jednostronne, a gospodarze osiągnęli znaczną przewagę już na początku spotkania, by przez resztę meczu kontrolować jego przebieg. Ostatecznie Nets wygrali 36 punktami (139:103), zapewniając sobie 12. zwycięstwo z rzędu. W barwach gospodarzy najlepiej spisali się Kyrie Irving, autor 27 punktów oraz Kevin Durant, który dołożył 25 oczek. Po meczu KD miał prezent dla obu piłkarzy.

Na parkiecie oprócz Duranta i Irvinga był także Jeremy Sochan. Polak rzucił w tym meczu pięć punktów i miał trzy zbiórki. Po spotkaniu Mbappe i Hakimi pojawili się w szatni Nets, gdzie przywitali się z całym zespołem gospodarzy i pogratulowali im dobrego występu.