Orlando Magic zakontrakowali Aarona Gordona, który trafił na rynek wolnych agentów jako zastrzeżony gracz. Istniało podejrzenie próby przechwycenia gracza przez Indianę Pacers, ale ostatecznie ekipa z Florydy uprzedziła wszystkich, którzy byli zainteresowani.


Aaron Gordon to młody perspektywiczny gracz, wobec którego są bardzo duże oczekiwania. W 58 meczach minionych rozgrywek, notował na swoje konto średnio 17,6 punktu, 7,9 zbiórki i 2,3 asysty trafiając 43,4 FG% oraz 33,6 3PT%. Ciągle się rozwija, m.in. pracując nad rzutem trzypunktowym. Orlando Magic przedstawili mu propozycję 4-letniego kontraktu za 84 miliony dolarów, którą zawodnik zaakceptował.

W umowie Gordona rzekomo nie ma żadnej opcji – ani zespołu, ani zawodnika. To oznacza, że czteroletnia umowa jest w pełni zagwarantowana. Aaron trafił na rynek jako zastrzeżony wolny agent i propozycję kontraktu miała przedstawić mu Indiana Pacers. Ostatecznie do tego nie doszło, ponieważ zawodnik wcześniej porozumiał się z Magic. Za nim bardzo dobre rozgrywki. Ma potencjał na gracza o statusie All-Star.

NBA: Jest decyzja! LeBron James w Los Angeles Lakers!Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Gortat
Marcin Gortat
3 lipca 2018 10:39

CH…ja ugra! Słaby jest i tyle…