Kyle Lowry planuje zrezygnować z ostatniego roku swojego kontraktu z Toronto Raptors. Rozgrywający jednak nigdzie się nie wybiera i chciałby podpisać z kanadyjskim zespołem pięcioletni kontrakt.

Kontrakt Kyle’a Lowry’ego jest ważny jeszcze przez dwa kolejne sezony, z czego ostatni rok jest opcją gracza. Umowa gwarantuje zawodnikowi po 12 milionów dolarów za sezon. Lowry jednak mimo odstąpienia od umowy nie zamierza się nigdzie wybierać. Jego priorytetem jest pozostanie w Toronto Raptors.

Jeśli jesteś zawodnikiem tego zespołu i jeśli dałeś tej ekipie wszystko co mogłeś dać to myślę, że rozmowy powinny być łatwe. Myślę, że podobnie jak Demar Derozan nie będę miał możliwości rozmowy z innymi zespołami. Czuję, że już na początku lipca wszystko będzie dograne. – powiedział Lowry.

Postawę rozgrywającego popiera także dyrektor generalny Raptors, Masai Ujiri Kyle został czołowym graczem Raptors. Pomógł nam rozwinąć zespół, który wciąż staje się coraz lepszy. Doceniam to. On jest zwycięzcą, a my chcemy wygrywać.

 

[social title=”Obserwuj autora” subtitle=”” link=”https://twitter.com/ignas_slawinski” icon=”fa-twitter”]

[social title=”Obserwuj PROBASKET” subtitle=”” link=”https://twitter.com/probasketpl” icon=”fa-twitter”]

 

NBA: Nuggets nadal handlują Fariedem
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj