Jak poinformował Los Angeles Times, na 24 lutego zaplanowano publiczne wydarzenie ku pamięci Kobego Bryanta oraz pozostałych ofiar tragicznej katastrofy śmigłowca z 26 stycznia.

Miasto Los Angeles planuje wyjątkowe publiczne wydarzenie, które ma być upamiętnieniem życia zarówno Kobego Bryanta, Gianny Bryant, jak i pozostałych ofiar. Ludzie już od tygodni spotykają się pod Staples Center, by oddać hołd legendzie Los Angeles Lakers. Kwiaty pojawiają się także w Calabasas, miejsca gdzie doszło do tragedii. Burmistrz Los Angeles potwierdza, że miasto pracuje nad czymś specjalnym.

To nie był tylko i wyłącznie gracz koszykówki. To był ojciec, lider, prawdziwy artysta, filmowiec, to ktoś kto znaczył dla tego miasta znacznie więcej niż to, co reprezentował na parkiecie – mówi Eric Garcetti. – Chcemy przypomnieć, że LA to znakomita społeczność. To miasto wierzy w swoich obywateli; wierzy, że znaczą coś więcej. Chcę, by każdy miał możliwość pożegnać Kobego – dodaje.

Los Angeles w podobny sposób żegnało króla popu Michaela Jacksona oraz raper Nipseya Hussle’a. Na wydarzenie zaplanowano wejściówki i miejsca na pewno będą ograniczone. Datę 24 lutego ustalono po rozmowach z Lakersami i wdową po zawodniku – Vanessą Bryant. Wydarzenie ma nie wpłynąć na rozegranie meczu Los Angeles Clippers z Memphis Grizzlies, jaki zaplanowano na wieczór. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny dzień pełen emocji.

Dobrzy, źli i Pistons – podsumowanie Trade Deadline

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj