Granie przeciwko LeBronowi Jamesowi na koszykarskim parkiecie jest zadaniem niezwykle wymagającym. Jednak posiadanie LBJ-a jako ojca to zupełnie inny poziom presji, wystarczy spytać Bronny’ego.

Młodego zawodnika można było oglądać w akcji w piątek, gdy grał w hali szkoły średniej St. Vincent-St. Mar. Tam swoją przygodę z poważniejszym graniem zaczynał jego ojciec. Bronny grał w hali nazwanej imieniem jego taty, a dodatkowo był on na trybunach, aby przekazywać synowi cenne wskazówki.

Z pewnością trudno było uciec przed wszystkimi oczami, które były skierowane na syna LeBrona. Począwszy od rozgrzewki, przez sam mecz, a na pomeczowych interakcjach kończąc. Kamery chciały uchwycić każdy moment, w którym LeBron instruował swojego syna. Dzieciak miał kilka ciekawych zagrań jak np. ten layup.

Gdy o wygranej decydował ostatni rzut, Bronny musiał go oddać. King James krzyczał zza linii końcowej, aby jego syn uwolnił się spod krycia i oddał rzut. Ta sztuka się mu udała, ale niestety dla niego, rzut jedynie odbił się od obręczy.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj