NBA: LeBron James znów popisuje się wsadami przed meczem syna

0
7564

Wakacje w pełni, a więc i temat wakacyjny. Tak jak przed rokiem, LeBron James dużo czasu spędza z rodziną. Jeździ z 15-letnim synem na jego mecze i dopinguje z trybun. Nie potrafi jednak usiedzieć na trybunach i znów mogliśmy obserwować jak dołączył na rozgrzewce do drużyny LeBrona Jamesa Juniora.


LeBron James Jr. w październiku skończy 15 lat (rocznik 2004!). Ma podobno 188 centymetrów wzrostu, ale trudno to zweryfikować, bo przecież chłopak wciąż rośnie, a te dane pojawiły się już jakiś czas temu.

Rok temu pisaliśmy o meczach syna LeBrona Jamesa, kiedy to LBJ dołączał do rozgrzewki i popisywał się wsadami. Wtedy Bronny wykonywał dopiero swoje pierwsze wsady. Teraz widać, że idzie mu znacznie lepiej.

Podobno jednym z marzeń LeBrona, który w grudniu skończy 35 lat, jest pod koniec kariery zagrać wspólnie z synem w jednej drużynie NBA. Niewykluczone, że gdy do tego dojdzie, to panowie wcale nie muszą reprezentować barw Los Angeles Lakers.

Co to jest Taco Tuesday? W rodzinie Jamesów we wtorki jada się Tacosy. Na jedną z takich uczt LBJ zaprosił Anthony’ego Davisa.

NBA: Fajnie jest mieć kumpla, którego ojciec to LeBron James


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments