LeBron James ostatnie kilka miesięcy grał ze zerwanym ścięgnem w stopie. Źródła portalu The Athletic donoszą, że gwiazdor Los Angeles Lakers będzie potrzebował operacji. Jeśli zdecyduje się na zabieg, przejdzie go w najbliższej przerwie letniej.

LeBron James przejdzie jeszcze dalsze badania, ale operacja, która wykluczy go z treningów na dwa miesiące, wciąż jest prawdopodobna – donosi The Athletic. Jeśli gwiazda Los Angeles Lakers przejdzie zabieg, powinien być gotowy do gry przed starem następnego sezonu. Na konferencji prasowej po ostatnim meczu sezonu LBJ dał do zrozumienia, że rozważa zakończenie kariery.

Nie lubię mówić, że to udany rok, ponieważ w tym momencie kariery nie gram o nic innego, niż o wygranie mistrzostwa. Nie czerpię radości z występów w finałach konferencji. Robiłem to wiele razy i nie jest to dla mnie zabawne, że nie awansowałem do finału – powiedział James, cytowany przez The Athletic.

W trakcie rozmowy z dziennikarzami James nie ukrywał, że musi przemyśleć swoją przyszłość i to, czy zagra jeszcze w koszykówkę. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że zawodnik Lakers ostatecznie wróci do gry w kolejnym sezonie.

W trakcie sezonu regularnego LBJ opuścił miesiąc gry ze względy na zerwane ścięgno w prawej stopie. Kontuzji nabawił się 26 lutego w trakcie meczu z Dallas Mavericks. James wrócił do gry 26 marca, a lekarze mieli mu powiedzieć, że uraz wyleczył się bardzo szybko. Z reguły zerwanie ścięgna w stopie leczy się dłużej niż cztery tygodnie.

***

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments