Niedobre wieści z Teksasu i Arizony. Z powodu kontuzji resztę sezonu opuszczą Kelly Oubre Jr. oraz Tim Hardaway Jr.


Jak donosi Adrian Wojnarowski, Kelly Oubre Jr. opuści resztę sezonu po operacji lewego kciuka. Zawodnik rozpoczął rozgrywki jako reprezentant Washington Wizards, lecz w trakcie zimowego okienka, w wyniku dwustronnej wymiany, przeniósł swoje talenty do słonecznej Arizony. Zmiana otoczenia wyszła mu jednak na dobre. Oubre Jr. z miejsca stał się ważną postacią rotacji Igora Kokoskova. Od czasu przerwy związanej z All- Star Weekend skrzydłowy notował średnio 20.2 punktu, 5.7 zbiórki, 1.6 asysty i 2.1 przechwytu na mecz. W ostatnim spotkaniu jakim rozegrał (16. marca przeciwko Pelicans) zaaplikował Pelikanom 32 oczka znacznie przyczyniając się do zwycięstwa, z którego Słońca mogli cieszyć się dopiero po dogrywce.

Czy koniec obecnego sezonu oznacza koniec gry dla Phoenix? Zawodnik stanie się 1. lipca zastrzeżonym wolnym agentem, co oznacza że Suns będą mieli prawo wyrównać każdą przedstawioną mu ofertę. Chętnych na pewno nie zabraknie, zwłaszcza po ostatnich występach 23-latka.

Z gry do końca sezonu wypadł również inny zawodnik z Konferencji Zachodniej, Tim Hardaway Jr. Obrońca podobnie jak Oubre Jr. zmienił barwy klubowe w trakcie ubiegłej zimy. Powodem wcześniejszego zakończenia rozgrywek są reakcje stresowe w lewej kości piszczelowej. To drugi taki uraz tego zawodnika w przeciągu dwóch ostatnich sezonów. Do momentu przenosin do Dallas, zawodnik notował rekordowe w karierze 19.1 punktu na mecz. W barwach Mavs jego średnie punktowe spadły. W 19 rozegranych meczach 27-latek notował średnie na poziomie 15.5 pkt i 40 FG%.
Absencje Hardawaya jak i Oubre Jr. nie wpłyną na bieżącą sytuację Suns oraz Mavericks. Zarówno Dallas jak i Phoenix oficjalnie już pożegnały się z play-offs. Teraz, ich uwaga skupiła się na najbliższej loterii draftu.

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

Czy wiesz, że na stronie PZBUK możesz oglądać mecze NBA NA ŻYWO?

Dostęp do transmisji meczów NBA na stronie PZBUK ma każdy zarejestrowany użytkownik, który ma minimum złotówkę na koncie gracza. Transmisje są dostępne zarówno w przeglądarce na komputerach, jak i w telefonach komórkowych. Mecze NBA są z oryginalnym amerykańskim komentarzem – zdarza się, że mecz jest bez komentarza.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości strony PZBUK, to zwróć uwagę na specjalną ofertę powitalną.

Jeśli postawisz swój pierwszy zakład za minimum 50zł i po kursie 1,8 lub większym, to niezależnie od tego czy ten zakład wygra czy przegra, przy kolejnym logowaniu dostaniesz od PZBUK dodatkowy darmowy zakład o wartości 50zł – do wykorzystania oczywiście w serwisie PZBUK.

Co ciekawe PZBUK jako jedyny bukmacher na rynku nie ma warunków obrotu dla darmowego zakładu. Czyli, jeśli zagrasz za minimum 50zł po kursie co najmniej 1,8, to przy kolejnym logowaniu otrzymasz darmowy zakład 50zł – wszystkie wygrane z niego możesz od razu wypłacić na konto lub grać dalej, to będzie Twoja decyzja.

Aby korzystać ze strony PZBUK należy mieć skończone 18 lat.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments