Udział w Meczu Gwiazd to z pewnością jedna z większych nobilitacji dla gracza NBA, jednak czasami pewne kwestie muszą być postawione nawet ponad to. Taką decyzję musiał podjąć Kevin Love, który postanowił zadbać o swoje zdrowie.


Cleveland Cavaliers ogłosili, że Kevin Love przeszedł dzisiaj artroskopową operację lewego kolana, która miała na celu usunięcie luźnych ciał z kolana, jak określił to chirurg przeprowadzający zabieg, David Altchek. Rehabilitacja zawodnika przewidywana jest na okres sześciu tygodni, co nie tylko wykluczy go z Meczu Gwiazd, ale też zmusi Tyronna Lue do zmodyfikowania rotacji.

Taki właśnie nasz los, w każdym sezonie jeden z nas doznaje jakiegoś poważniejszego urazu. Ten rok jest chyba najgorszym z dotychczasowych – najpierw nasz podstawowy rzucający obrońca (J.R. Smith) wypadł z gry na długi czas, teraz nasz silny skrzydłowy kalibru all-star nie będzie grał przez pewien dłuższy okres. Kolejna duża strata. Mamy nadzieję na pomyślny i szybki powrót do zdrowia naszego all-stara. – tak zaistniałą sytuację komentuje generał Cavs, LeBron James.

[Love] rozgrywał sezon na poziomie all-star i to było coś, na co pracował odkąd przybył do nas z Minnesoty kilka lat temu. […] Doszedł do momentu, w którym mógł powiedzieć „udowadniam kolejny raz swoją wartość w NBA” i właśnie wtedy ponownie przyszło mu mierzyć się z kontuzją. – ciągnął dalej James.

W drużynie Cavaliers za Love’a będzie wychodził Channing Frye, ale jak już zostało wspomniane, rekonwalescencja byłego gracza Timberwolves powoduje powstanie luki na jego miejscu w tegorocznym Meczu Gwiazd. Niebawem poznamy zapewne zawodnika, który otrzyma „dziką kartę”, a tymczasem kto Waszym zdaniem zasługuje na to wyróżnienie?

Info via Dave McMenamin z ESPN.com. 

16 KOMENTARZE

 1. A kto go zastąpi w ASG?Może Drummond? A może patriotycznie czyt. nierealnie…myśląc Gorti? 😉
  Chyba, że ”Srebrny” powoła kolejnego PG…

 2. Jehowy rozumiem że to żart,bo Paczulia to zwykły przeciętniak ale nawet jak piszesz to w takiej formie to podpowiadam,że ten Twój”gwiazdor”gra na Zachodzie a Love wypadł ze składu Wschodu. Ale to tak na marginesie. I skąd ta ksywa? Pozdro.

 3. Na 80% będzie nim Al Horford, jest wybierany nie wiadomo dlaczego ale wybierany już 4 razy w sezonach gdy ma śr 15 punktów na mecz

 4. Wiem, wiem chciałem na początku wpisać Gortata, ale lincz za drwinę by był jeszcze surowszy 😀
  A co do ksywki to pierwsze co mi przyszło do głowy, mogłem wpisać np. „czarnina” bo akurat miałem na obiad, ale „jehowcy” wcześniej zapukali 😀

 5. Gregor, ja nie czepiam się jehowych. Zadałem pytanie koledze skąd pomysł na taką ksywę. Czytaj ze zrozumieniem.

  • Kolejna ofiara reformy polskiego szkolnictwa z 1999 r. Pierwszy zapalam świeczkę (*). Zdanie brzmi „Juz im trzeba wzmocnienia na playmakera i centra teraz jeszcze to :/” a więc z pierwszej części zdania, kończącej się na słowie „centra” wynika, że są konieczne wzmocnienia m.in. na pozycji centra. Druga część zdania, zaczynająca się od słowa „teraz” oznacza, że kontuzja Love’a stała się nowym problemem, który dochodzi do problemów wynikających z konieczności wzmocnień. Tak więc mamy do czynienia ze zdaniem złożonym współrzędnie, gdzie opisywane twierdzenia współistnieją ze sobą, tzn. występują w jednakowym czasie i przestrzeni. Słowo „centra” występujące w pierwszej części zdania nie powinno być w takiej sytuacji łączone z drugą częścią zdania. Tak więc z pierwszej części zdania nie wynika, że Love jest centrem. Byłoby tak, gdybyśmy mieli do czynienia ze zdaniem złożonym współrzędnie wynikowym, np. „Juz im trzeba wzmocnienia na playmakera i centra, więc gdy jeszcze center Love został kontuzjowany, to już są problemy, że ho ho :/” P.S. nudzi mi się.

  • Wystarczyłby przecinek, bo słowie 'centra’ i twoja wypowiedź (choć ciekawa) byłaby zbędna.

 6. No to na miejscu Suns zaoferowalbym Chandlera i Tuckera za niego. By wyszedłby trade z Cousinsem to by drużyna jak się patrzy… Ale to tylko marzenia…

  • Najpierw J.R.Smith. A teraz minimum 6 tygodni bez Love. Nie zagra w 1R playoff i pod znakiem zapytania pewnie będzie jego powrót na 2R.

  • Prime- dzieki za wyjasnienie chociaz nie qiem o czym napisales 😀 mialo byc „a teraz jeszcze to” jednakze pisanie komentow na telefonie czasami stqarza problem zjedzonej badz zmienionej literki…nawet bez tego „a” uwazam ze jest to zrozumiale ze chodzi o trzy pozycje 😉 dla mniej kumatych zaznacze ze to ironia, trzeba bylo madrzej hajsem dzialkowac 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj