Przed rozpoczęciem meczu pomiędzy Los Angeles Lakers i Charlotte Hornets, na jumbotronie pojawił się Michael Jordan. Właściciel lokalnego zespołu nagrał wideo, na którym gratuluje owocnej kariery Kobemu Bryantowi. Przetłumaczyliśmy dla was przemowę 6-krotnego mistrza NBA.

– Chciałem Ci pogratulować tej niesamowitej kariery. Gdy graliśmy przeciwko sobie pierwszy raz, widziałem w twoich oczach wielką determinację i chęć rywalizacji. […] Cieszę się, że mogę zostawić Ci tę wiadomość i powiedzieć, że jesteśmy bardzo dumni z tego co osiągnąłeś na przestrzeni lat. Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zostałeś wybrany w drafcie przez Hornets. To nas ze sobą łączy. Zawsze byłem twoim starszym bratem, cały czas ze sobą rozmawialiśmy. […] Kolejny krok będzie dla ciebie trudny, bo podobnie jak ja będziesz musiał znaleźć nowe formy rywalizacji. Bardzo pomogłeś koszykówce, NBA. Pamiętaj, że masz mój numer i zawsze możesz zadzwonić.

– Życzę ci dzisiaj dobrego meczu, ale nie najlepszego. Chciałbym, abyś pozostał zdrowy. Tak jak mówiłem kilka tygodni temu – to twój ostatni rok, więc ciesz się grą. Nie mogę się doczekać tego, co będzie potem. Trzymaj się, powodzenia.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here