Zawodnicy drużyn, które dotarły już do Orlando, nie tylko ciężko trenują. Niektórzy korzystają z parku wodnego, inni oddają się w rytm muzyki, a sam Kawhi Leonard znów się uśmiecha.Mimo że wznowienie sezonu jest coraz bliżej, zawodnicy wiedzą, że przy ciężkiej pracy musi być jeszcze chwila na odpoczynek. Jednak wielu z nich, skupia się głównie na wylewaniu potów na sali treningowej. Najlepszym przykładem jest LeBron James, który pragnie zdobyć tytuł wraz z Lakers.

W codziennej rutynie, którą największą część stanowi trening, zawodnicy znajdują chwilę wolnego, by oddać się przyjemnością. Koledzy LeBrona, Kuzma oraz McGee, zdecydowali się sprawdzić, jak wygląda tutejszy park wodny.

Zostając w wodnych klimatach, warto pokazać, jak gracze sprawdzają się w wędkarstwie. Gwiazdy takie jak Ben Simmons, czy Paul George pochwaliły się, jakie okazy udało im się złowić.

Zdając relacje z każdego dnia pobyt, zawodnicy pokazują, jak wygląda życie w Orlando. Wielu fanów zaciekawił natomiast PJ Tucker, który pochwalił się, jaką kolekcję butów zabrał ze sobą.

O tym, że gracze Mavericks czują się w Orlando bardzo dobrze, świadczył m.in. film z Luką Donciciem w roli głównej. Tym razem możemy zobaczyć, jak Boban Marjanovic oddaje się rytmom muzyki.

Na całym obiekcie dzieją się ciekawe rzeczy. Fani Clippers mogli znów zaobserwować uśmiech na twarzy Kawhi’a Leonarda, co może świadczyć, że nastroje przed walką są znakomite.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here