Wydaje się, że transfer Russa do Los Angeles Lakers został rozpatrzony i opowiedziany już pod wszystkimi możliwymi względami. Prawie wszystkimi. Dopełniamy tą rubrykę dodatkową, rozrywkową sferą. Oddajmy więc głos memom.


Kolejna porcja czeka na Was w poniższym filmiku:

3 KOMENTARZE

  1. Ale sobie strzelili w kolano. Jeszcze Kuzmy nie udało się wywalić a jeszcze większego bezmózga zakontraktowali.

  2. TO JEST NAJGORSZA OPCJA Z MOŻLIWYCH !!!
    Mieli przyzwoite zastępstwo na rozegraniu dla LBJ-a. Dużo tańsze ale przede wszystkim, Shroeder nie jest graczem aż tak dominującym na piłce, potrafił grać razem z LeBronem w jednym ustawieniu. Fakt, nie było to najcudowniejsze połączenie ale jednak, potrafił czasem oddać inicjatywę, a kiedy było trzeba przejął rozegranie (z rożnym skutkiem ofc). Z kolei LBJ i RW w jednej linii!? Nie wyobrażam sobie tego. Już pomijając nawet kluczowych graczy jak KCP i Kuzma, moim zdaniem będą gorsi niż w poprzednim sezonie.
    Nie dość, ze nie mają miejsca w salary (więc nie ściągną nikogo wartościowego) to na dodatek, po odejściu starych, doświadczonych grajków nie ma w sumie z czego wybierać.
    Potrzeba im było strzelców, rozgrywać piłkę to w LAL ma kto, ale nie ma do kogo podawać.
    No chyba, ze udałoby im się jakimś, niewiadomo jakim cudem ściągnąć np. takiego Setha Curry’ego. Ale z drugiej strony znowu będą mieli dużo gorsza obronę. Pope super się popisywał w obronie, Kuzma tez nie był słabym punktem, a teraz to nie wiem kto tam będzie bronił… 50-cio letni Gasol?!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here