Od kiedy LeBron James dołączył do Los Angeles Lakers, jego osoba znalazł się na ustach całego świata. Decyzja LBJ-a odbiła się szerokim echem nie tylko w świecie sportu. Teraz James rozkoszuje się swoim życiem, spotykając się na obiadach z gwiazdami kina.


James był widziany w restauracji w towarzystwie Leonardo DiCaprio oraz Ala Pacino. Nie jest jasne o czym trójka dyskutowała, ale spekuluje się, że chodziło o karierę Jamesa w Hollywood – LeBron ma wystąpić w drugiej części Kosmicznego meczu, o ile taka powstanie.

Do tej pory James wystąpił jedynie w filmie Wykolejona, gdzie zagrał klienta i kolegę głównego bohatera. Biorąc pod uwagę liczbę filmów w jakich wystąpili DiCaprio i Pacino, nic dziwnego, że James chce kilka kwestii z nimi omówić.

Oczywiście nie jest pewne, że dżentelmeni rozmawiali o aktorstwie, każdy z nich to również celebryta. Spotkanie musiało być dla całej trójki ogromną przyjemnością. DiCaprio to wieloletni fan Lakers i z pewnością chciał w miły sposób przywitać nową gwiazdę w mieście.

Na spotkaniu pojawił się również biznesowy partner Jamesa – Maverick Carter. W grę mogły więc wchodzić jakieś interesy. Jednak na ten moment brak na ten temat jakichś informacji.

Zabawne historyjki Denzela Washintgona o LeBronie i Jordanie

Westbrook inspiruje Jordana. Styl retro znów gorący, wrócą Air Jordan XIII

3 KOMENTARZE

  1. Czyli jednak sportowa emeryturka w cieplutkim miejscu, a nie pieprzenie o jakiś ambicjach wyciągania Lakers do mistrzostwa….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here