NBA: Harden przesadził i wygrał Shaqtin’ A Fool, ale co się stało Butlerowi!?

2
5220

To było do przewidzenia. James Harden zabawił się w ogrodnika i przesadził. Zabił crossem Ricky’ego Rubio, ale „Shimmy Shimmy Ya”, to była już przesada. Zemściło się to na nim, bo nie trafił rzutu z czystej pozycji. Najnowszy odcinek Shaqtin’ A Fool warto też obejrzeć z uwagi na Carona Butlera. Zrobił to specjalnie czy myślał, że nikt nie zauważy?


Jeśli jesteś stałym Czytelnikiem PROBASKET to zwróć uwagę, że na stronie głównej pod ramką z newsami NBA znalazła się kategoria „NBA Extra„. Tam znajdziesz różne ciekawostki, krótkie newsy, video i plotki. Niektórych z nich nie dodajemy do głównej ramki, bo są nazwijmy to, mniej poważne. Co nie znaczy, że nie warto ich sprawdzić. Zatem jeśli wchodzicie na stronę główną, to sprawdźcie też co słychać w „NBA Extra„.

Więcej odcinków Shaqtin’ A Fool znajdziecie tutaj – w archiwum newsów na PROBASKET pod specjalnym tagiem.

To tak jeszcze w kontekście Jamesa Hardena:

Shimmy Shimmy? Chodzi o to?

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
19 kwietnia 2019 13:24

Harden rozprasza rywali swoją brodą i to jest niedozwolony doping z jego strony.

murdi
murdi
20 kwietnia 2019 11:46

giba się jak p…… rezus