Były już zawodnik Miami Heat w wymianie z Memphis Grizzlies trafił do klubu ze stanu Tennesse. Włodarze Niedźwiedzi chcą jednak zwolnić nowego obrońcę, żeby zostawić miejsce w salary cap na przyszły sezon.


Transfer Diona Waitersa do Memphis Grizzlies stał się częścią wymiany Andre Iguodali. Były mistrz NBA i MVP finałów został wytransferowany przez Grizzlies do Heat wraz z Jae Crowderem i Solomonem Hillem. W drugą stronę poza Waitersem powędrowali Justise Winslow oraz Gorgui Dieng.

Początkowo nowym graczem Grizzlies miał być James Johnson. Jednak do wymiany na linii Heat-Grizzlies dołączyli Minnesota Timberwolves, którzy przechwycili Johnsona, oddając Dienga do Memphis.

Głównym powodem do pozbycia się niesfornego Waitersa przez Grizzlies jest bogactwo ekipy z Tennesse na pozycji rzucającego obrońcy. Na ,,dwójce” grają już Dillon Brooks, De’Anthony Melton i Grayson Allen.

-Wszystko na to wskazuje, że Grizzlies zwolnią Diona Waiters – poinformował Chris Haynes z Yahoo Sports.

To pozwoliłoby zachować 12,7 milionów dolarów, które Waiters miałby otrzymać od Grizzlies za sezon 2019/2020.

Wyniki NBA: 39 punktów Oubre Jr, blamaż Rockets. Trwa seria Raptors


2 KOMENTARZE

    • Dokładnie. Za rok-dwa będziemy słyszeć jego skamlenie, że jest już nowym człowiekiem, jest w świetnej formie i dojrzał i chce znowu grać. Co tym ludziom odpierdala, że zachowują się jak primadonny i uważają, że duże pieniądze im się należą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here