NBA: Giannis Antetokounmpo – wsad prawie z osobistych w trakcie meczu!

9
4435

Giannis Antetokounmpo poprowadził Milwaukee Bucks do pierwszej wygranej w tegorocznych play-offach. W połowie trzeciej kwarty zrobił jednak rzecz niesamowitą. Po przechwycie, w kontrataku, poszedł na wsad, ale nie był to zwykły wsad! Giannis wybił się niemal z linii rzutów wolnych i poszybował nad obręcz!


Giannis przechwycił piłkę na własnej połowie i wystarczył mu tylko jeden kozioł, aby rozpocząć dwutakt. Co prawda można było mu odgwizdać kroki, ale nie bądźmy tacy drobiazgowi 🙂

W całym spotkaniu zdobył 24 punkty i miał 17 zbiórek, a na boisku spędził zaledwie 24 minuty. Obok jego nazwiska współczynnik plus/minus wynosi +30. Podobnie jak u innych graczy pierwszej piątki Bucks.

Bucks wygrali z Pistons 121:86. Drużyna z Detroit bez kontuzjowanego Blake’a Griffina nie miała szans w pierwszym spotkaniu tegorocznych play-offów. W pewnym momencie przewaga Bucks wynosiła 43 punkty.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat tegorocznych play-offów NBA znajdziecie pod specjalnym tagiem: NBA playoffs 2019.
Więcej o poniedziałkowych meczach tutaj.

Wyniki NBA: 30 punktów Lillarda. Dominacja Celtics, Bucks i Rockets

Wszystkie najważniejsze informacje na temat tegorocznych play-offów NBA znajdziecie pod specjalnym tagiem: NBA playoffs 2019.


9 KOMENTARZE

  1. Przypominam, że Antek NIE zagra w Kosmicznym Meczu 🙂 Za to możemy spodziewać się Carmelo „lubiępodjadaćwnocy” Anthony’ego 😛

    • Ciekawe czy scenariusz Kosmicznego Meczu będzie nawiązywał do aktualnej sytuacji LeBrona?

  2. „można było mu odgwizdać kroki, ale nie bądźmy tacy drobiazgowi”
    co to znaczy nie bądźmy drobiazgowi? xD
    punkty zdobyte nieprzepisowo, chyba że wystarczy żeby było ładnie i efektownie i wtedy można wszystko uznać :]

  3. Gdyby nie zrobił kroków czyli najpierw musiałby zrobić kozioł co oznacza ,że to by go spowolniło i dlatego obrońca miałby szansę na dogonienie go i przeszkodzeniu mu w zakończeniu akcji. To co zrobił ten wynaturzeniec nie ma nic wspólnego z zasadami tego sportu. Apropos lebron też się przeleciał z takiej odległości w meczu ,tylko że wycisną przy tym tomahowka więc nie wiem czym tu się jarać?!

  4. Widowisko ponad wszystko. Tak było jest i będzie w NBA. Janusze basketu nie kumają czym charakteryzuje sie biznes zarobkowy i i żądają sprawiedliwości kroki kur.. albo inny charakter.. Najlepiej na stos z nim bo uprawia czary ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here