James Harden znów w Shaqtin’ A Fool! Young zostawił prawą rękę w szatni, a gracz Nets wymierzył swojemu koledze na ławce cios łokciem! To i tak jest nic, bo musicie jeszcze zobaczyć Joel Embiid-Karate Kid! To się nawet rymuje! A może jednak King Bruce Lee Karate Mistrz?


Jeśli jesteś stałym Czytelnikiem PROBASKET to zwróć uwagę, że na stronie głównej pod ramką z newsami NBA znalazła się kategoria „NBA Extra„. Tam znajdziesz różne ciekawostki, krótkie newsy, video i plotki. Niektórych z nich nie dodajemy do głównej ramki, bo są nazwijmy to, mniej poważne. Co nie znaczy, że nie warto ich sprawdzić. Zatem jeśli wchodzicie na stronę główną, to sprawdźcie też co słychać w „NBA Extra„.

Więcej odcinków Shaqtin’ A Fool znajdziecie tutaj – w archiwum newsów na PROBASKET pod specjalnym tagiem.

UWAGA! Niektórzy twierdzą, że NBA Meme Team „The Starters” jest jeszcze lepsze, niż Shaqtin’ A Fool!

Joel Embiid jak Karate Kid? 

To się nawet rymuje, ale nam przypomniał się utwór Franka Kimono o wszystko mówiącym tytule „King Bruce Lee Karate Mistrz„!

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

NBA Meme Team jest jeszcze lepsze niż Shaqtin’ A Fool!

Widziane z półdystansu: Koszykówka kocha statystyki, ale co z tego? Podsumowanie tygodnia w NBA!Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szikager
Szikager
26 kwietnia 2019 14:36

Embiid powinien dostać karę za atak wyprostowaną nogą.