Po meczu numer jeden serii Cleveland Cavaliers z Toronto Raptors, pomiędzy zawodnikiem Cavs – Kendrickiem Perkinsem i pierwszym fanem Raptors – Aubreyem Grahamem znany jako „Drake” doszło do słownej przepychanki. Liga postanowiła zainterweniować.


NBA, gdy zobaczyła nagranie z zamieszania, które wywołała wyżej wspomniana dwójka, postanowiła wysłać do Drake’a informację odnośnie języka, jakim raper się posługiwał. Liga podkreśliła, że nie życzy sobie takiego zachowania i w ten sposób wysłała formalne ostrzeżenie. Drake od kilku lat jest stałym bywalcem na meczach Toronto Raptors. Ekipa z Kanady traktuje go jako swojego ambasadora.

Na temat zachowania Drake’a liga rozmawiała również z generalnym menadżerem Raps – Masai Ujirim. Już w trakcie pierwszej rundy play-offów Drake wdawał się w słowne zaczepki z Johnem Wallem i Kellym Oubre Jr. Najwyraźniej NBA nie ma zamiaru tolerować takiego zachowania popularnego rapera. Raptors tymczasem w serii z Cavaliers przegrywają już 0-2.

NBA: Trener Raptors szuka odpowiedzi na grę swojej drużyny


7 KOMENTARZE

  1. ps. ciekawe jakie liga wyda oświadczenie w sprawie używania piłki przez R.Rondo jako ręcznika w trakcie meczu ; )

    • Szkoda, że Perk nie gra bo mógł by użyć Drake’a jako ręcznika w trakcie meczu 😀

  2. Po co publikujecie komentarze chorych psychicznie igora i potwor z ok.To nie ma nic wspolnego z NBA.ZAKOMPLEKSIONE prawiczki nie mają co do roboty i zaśmiecają forum.

    • Masz rację. Musimy robić większą selekcję. Problem w tym, że zamiast wszystko czytać wolelibyśmy napisać jakiegoś newsa. Nie moglibyście drodzy piszący nie na temat oficjalnie ogłosić zakończenia wypisywania głupot? Wszystkim nam żyłoby się lepiej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here