Minął już prawie miesiąc, odkąd rozgrywki NBA zostały zawieszone. Każdy zawodnik został zmuszony do trenowania na własną rękę. O tym, w jakiej formie będą kluczowi zawodnicy Los Angeles Clippers po wznowieniu ligi, zapewnia ich trener Doc Rivers.Szkoleniowiec zespołu z Los Angeles udzielił wywiadu dla mediów, w którym jasno stwierdził, że dwie największe gwiazdy jego zespołu będą w świetnej formie, w momencie, gdy liga będzie miała wrócić.

Mam pewność, że Kawhi pracuje ponad normę, mogę do zagwarantować. Teraz jest w stanie całkowicie się skupić na pracy w porównaniu do lata – stwierdził Rivers.

Paul George, który doszedł do zespołu wraz z Leonardem, jest przekonany o tym, że wygrają z tą przerwą. Gdy liga zostanie wznowiona, zdaniem George’a cała drużyna będzie w formie. Doc Rivers nie martwi się o dyspozycję drugiej z gwiazd.

Kawhi będzie świetnie przygotowany. PG jest kolejnym zawodnikiem, którego ujrzymy w fenomenalnej formie po przerwie – podsumował Rivers.

Tak jak w przypadku wielu drużyn NBA, Clippers wysłali sprzęt treningowy do zawodników. Zdaniem Lawrence’a Franka, w Kalifornii mogliśmy zauważyć to najwcześniej. Mimo możliwości utrzymania swojego ciała w odpowiedniej formie niestety mało kto ma okazję na oddawanie rzutów do kosza.

Mimo ograniczonych możliwości trener Los Angeles Clippers zapewnia, że ich zespół będzie gotowy, jeśli tylko liga wróci.

Jeśli każdy z zawodników może trenować, to oznacza to, że będziemy nadal dążyć do celu. Będziemy grać wszędzie, gdzie to możliwe. Myślę, że nasz zespół tak się czuje. Nie ważne gdzie, kiedy i jak. My chcemy dążyć do celu i będziemy gotowi – powiedział Doc Rivers.

Jak do tej pory nie ma żadnych oficjalnych informacji, co dalej z rozgrywkami. Z tego powodu, wszyscy zawodnicy muszą dbać o swoją formę, by być w gotowości na ewentualny powrót rozgrywek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments