Jak podaje CBS 13, w poniedziałek policja zatrzymała rozgrywającego Sacramento Kings, Darrena Collisona pod zarzutem przemocy domowej. Collison otrzymał również zarzuty jazdy samochodem bez ważnego prawa jazdy. Aresztowany obecnie znajduje się w więzieniu  Placer County w Kalifornii. 


Wg informacji ujawnionych przez CBS zawodnik Sacramento Kings zadał liczne obrażenia swojej małżonce lub konkubinie. Zarząd Kings wystosował w tej sprawie oficjalne oświadczenie:

– Zostaliśmy poinformowani o całym zajściu – czytamy w oświadczeniu – Sacramento Kings potępia stosowanie przemocy w jakiejkolwiek formie. Jesteśmy w trakcie zbierania dodatkowych informacji. Gdy poznamy wszystkie fakty zostaną podjęte odpowiednie kroki.

Kodeks karny stanu Kalifornia traktuje przemoc domową jako przestępstwo. Jeśli 28-letni Collison zostanie uznany winnym stawianych mu zarzutów może zostać skazany nawet na dwa do czterech lata pozbawienia wolności w więzieniu stanowym, do roku pozbawienia wolności w więzieniu hrabstwa, karę grzywny w wysokości 6000 dolarów lub połączoną karę więzienia i grzywny.

Darren Collison w swoim drugim sezonie dla Sacramento Kings notował średnio 14.0 punktów oraz 4.3 asysty na mecz. Rzucał ze skutecznością 48.6 % oraz 40% zza lini trzech punktów. Collison wchodzi w ostatni rok kontraktu za który zarobi 5.2 mln dolarów. Po sezonie 2016-17 zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem.

NBA: Zbliża się moment decyzji Duranta


Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cikos
Cikos
1 czerwca 2016 14:35

Nie popieram przemocy absolutnia,ale nawiasem mowiac,ciekawe czym go tak wkur……

Bartek
Bartek
1 czerwca 2016 15:52

No to pobił małżonkę, czy konkubinę? Jeśli autor nie wie, powinien napisać, że pobił partnerkę.

Alek
Alek
1 czerwca 2016 17:45
Odpowiedz  Bartek

Albo ma i małżonkę i konkubinę, ale nie wiadomo kogo pobił.
Może je obie. Pewnie są jeszcze kochanki, koleżanki, kibicki inne znajome :))

Tomasz81
1 czerwca 2016 20:32
Odpowiedz  Alek

Zgodnie z oficjalnymi źródłami on pobił żonę Keyosha Collison ale w sumie po co używać wyszukiwarki i pisać dalej bzdury o konkubinie!
Wychodzę powoli z założeni, że jeśli artykuł nie jest pisany przez redaktora Micała K. to trzeba to po prostu ominąć 🙁