NBA: Co za podanie między nogami!

0
1633

Bol Bol to bez wątpienia jeden z ulubieńców trybun nie tylko w Denver, ale i całej NBA. Minionej nocy środkowy Nuggets popisał się nietypowym podaniem, które uratowało akcje jego zespołu, a ostatecznie przyniosło również punkty.

Mimo fantastycznej dyspozycji Nikoli Jokicia Denver Nuggets nie zdołali minionej nocy pokonać Dallas Mavericks. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła jednak akcja z pierwszej kwarty pojedynku. Po jednym z rzutów przyjezdnych ze stanu Kolorado piłka trafła w ręce Bol Bola. Ten nie zdołał jej opanować i wszystko wskazywało na to, że posiadanie przejdzie na stronę Mavs. Środkowy nie dał jednak za wygraną i ruszył w kierunku uciekającej za linię boczną piłki, po czym „uratował” ją efektownym podaniem między nogami w kierunku Jokicia. Serb skorzystał z okazji i zdobył punkty dla Nuggets. Zobaczcie całą sytuację!

Bol Bol spędził na parkiecie jedynie 6 minut, w trakcie których zanotował 5 punktów (2/3 z gry; 1/1 za trzy), 2 zbiórki i 2 straty. Był to dopiero jego 13. występ w tym sezonie NBA. Jak dotąd zdobywa średnio 2,4 oczka oraz 1,5 zbiórki na mecz.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments