Ostatni mecz w rywalizacji pomiędzy Houston Rockets oraz Oklahoma City Thunder zwyciężyli zawodnicy Rockets. Cała seria była niezwykle zacięta, a kibice otrzymali niesamowitą dawkę emocji. Wszystko na koniec skomentował lider OKC, Chris Paul.


Mecz numer siedem, czyli ostatni i decydujący w serii pomiędzy tymi drużynami nie zawiódł, jeśli chodzi o emocje. Do samego końca ważyły się losy spotkania oraz to, kto zawalczy w drugiej rundzie z Los Angeles Lakers. Ostatecznie Rockets wygrali 104:102 i awansowali do następnego etapu.

Drużyna, której liderem jest Chris Paul, nie była stawiana w roli faworyta. Ten zespół nie był w ogóle brany pod uwagę, jeśli chodzi o kwalifikacje do play-off. Jednak OKC pokazali, co potrafią i awansowali do fazy pucharowej. Po wyczerpującym boju musieli uznać wyższość Rockets.

Ciężko walczyliśmy przez cały rok. Oczywiście wielu w nas zwątpiło już na początku, ale my nigdy nie zwątpiliśmy w siebie. Nie obchodziły nas czyjeś przewidywania naszej serii z Rockets. W każdej grze walczyliśmy o wygraną – stwierdził po meczu Chris Paul.

Mimo przewidywań z początku sezonu OKC wyszło naprzeciw wszystkim z nich. Sezon zasadniczy zakończyli w pierwszej ósemce, grając bardzo skuteczną koszykówkę. Wielu kibiców chciało wygranej OKC, lecz to James Harden wraz z Rockets spróbują postawić jak najcięższe warunki przeciwko Lakers.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments