Skrzydłowy klubu z Los Angeles, który znalazł się tego lata na liście wolnych agentów, mógłby pomóc nie jednej drużynie w roli strzelca z ławki. W sieci pojawiły się nowe filmiki z treningów 38-latka. Były All-Star wyraźnie przepracował ostatni miesiąc, co widać na poniższych nagraniach.

Carmelo Anthony bardzo starannie przygotowuje się do swojego 20. sezonu w NBA. Chris Brickley jest jego wieloletnim przyjacielem i trenerem. Postanowił więc pomóc swojemu kumplowi, zamieszczając filmiki z treningów, na których weteran wygląda bardzo obiecująco.

Melo nie powinien mieć problemów z otrzymaniem korzystnych ofert na kolejny sezon, o czym świadczą chociażby statystki z poprzedniego sezonu. 38-latek w ostatnich rozgrywkach notował średnio 13,3 punktu, 4,2 zbiórki, trafiając blisko 38% rzutów zza łuku. Anthony już od sezonu 2019/20 zaakceptował swoją rolę gracza z ławki. Zmiana w podejściu do koszykówki wydłużyła mu karierę i tak naprawdę pozwoliła się utrzymać w NBA na kolejne lata.

Los Angeles Lakers pozostają największym faworytem do zakontraktowania zawodnika. Trener Darvin Ham skorzystałby z doświadczenia Melo. Ponadto jest on uwielbiany w klubowych szatniach za przywództwo wśród weteranów, a ławka Jeziorowców to idealne miejsce do
temperowania zwłaszcza młodych zawodników. W grze o podpisanie umowy ze skrzydłowym pozostają jeszcze New York Knicks, Brooklyn Nets i… Golden State Warriors.

Czy widziałeś już najnowszy odcinek podcastu PROBASKET Live?

1 KOMENTARZ

  1. Co z tego jak to jak stary i powolny? Jeszcze w ataku coś tam rzuci ale obronie jest łatwiejszy do minięci niż manekin. Po co komu dziadek na max 10 minut efektywnej gry po jednej stronie parkietu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj