Skrzydłowy klubu z Los Angeles, który znalazł się tego lata na liście wolnych agentów, mógłby pomóc nie jednej drużynie w roli strzelca z ławki. W sieci pojawiły się nowe filmiki z treningów 38-latka. Były All-Star wyraźnie przepracował ostatni miesiąc, co widać na poniższych nagraniach.

Carmelo Anthony bardzo starannie przygotowuje się do swojego 20. sezonu w NBA. Chris Brickley jest jego wieloletnim przyjacielem i trenerem. Postanowił więc pomóc swojemu kumplowi, zamieszczając filmiki z treningów, na których weteran wygląda bardzo obiecująco.

Melo nie powinien mieć problemów z otrzymaniem korzystnych ofert na kolejny sezon, o czym świadczą chociażby statystki z poprzedniego sezonu. 38-latek w ostatnich rozgrywkach notował średnio 13,3 punktu, 4,2 zbiórki, trafiając blisko 38% rzutów zza łuku. Anthony już od sezonu 2019/20 zaakceptował swoją rolę gracza z ławki. Zmiana w podejściu do koszykówki wydłużyła mu karierę i tak naprawdę pozwoliła się utrzymać w NBA na kolejne lata.

Los Angeles Lakers pozostają największym faworytem do zakontraktowania zawodnika. Trener Darvin Ham skorzystałby z doświadczenia Melo. Ponadto jest on uwielbiany w klubowych szatniach za przywództwo wśród weteranów, a ławka Jeziorowców to idealne miejsce do
temperowania zwłaszcza młodych zawodników. W grze o podpisanie umowy ze skrzydłowym pozostają jeszcze New York Knicks, Brooklyn Nets i… Golden State Warriors.

Czy widziałeś już najnowszy odcinek podcastu PROBASKET Live?


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments