Po ostatnich informacjach, które docierają z obozu Houston Rockets, Tracy McGrady, niegdyś czołowy strzelec ligi, a teraz jeden z analityków NBA stwierdził, że Carmelo Anthony powinien odpuścić i zakończyć swoją karierę. Z ostatnich plotek można jednak usłyszeć, że są trzy kluby, które widziałyby Melo w swoim składzie. To Portland Trail Blazers, New Orleans Pelicans oraz Los Angeles Lakers.


Poprzedni oraz obecny sezon nie są zbyt udane dla Carmelo Anthony’ego. Zawodnik po odejściu z New York Knicks nie zagrzał zbyt długo miejsca w Oklahoma City Thunder, a po przenosinach do Houston Rockets całkowicie nie może odnaleźć się w nowej roli, roli rezerwowego.

Słabe statystyki oraz mało produktywna gra sprawiają, że zawodnik musi się zastanowić co dalej. Rozwiązanie nasuwa mu były zawodnik Rakiet, Tracy McGrady, który w jednej z wypowiedzi stwierdził – Myślę, że Carmelo powinien iść na emeryturę. Nie chcę, aby taki zawodnik doświadczał negatywnych emocji i komentarzy ze strony kibiców. Dwa ostatnie sezony mu nie wyszły, ale bez wątpienia jest koszykarzem, który znajdzie się w Galerii Sław. 

Trudno się z tymi słowami nie zgodzić. Carmelo zagrał w 10 Meczach Gwiazd i był od samego początku (2003 r.) wyróżniającą się postacią w NBA. Jednak po siedmioletniej przygodzie w New York Knicks zmiana otoczenia nie wyszła mu na dobre. Tegoroczny sezon po raz pierwszy rozpoczął z ławki rezerwowych i jak widać nie służy mu to kompletnie.

Tak wyglądają statystyki Anthony’ego z całej kariery.

W tym sezonie w Rockets zagrał 10 meczów, ale dwa razy wychodził w pierwszej piątce.

Ostatnie doniesienia mówią jednak, że Melo mógłby odejść z Rockets, ale zamiast kończyć karierę dołączyłby do jednej z trzech wymienionych wcześniej drużyn.

Pozyskaniem Anthony’ego są podobno zainteresowani: Portland Trail Blazers, New Orleans Pelicans oraz Los Angeles Lakers.

Przejście do Lakers byłoby na pewno najbardziej spektakularne, ale czy wyszłoby jemu oraz jego nowej drużynie na dobre?

Co zatem powinien zrobić Carmelo Anthony?

Co powinien zrobić Carmelo Anthony?

  • Przejść do Los Angeles Lakers (43%, 569 Votes)
  • Walczyć o miejsce w składzie Houston Rockets (19%, 254 Votes)
  • Dołączyć do innego klubu NBA (15%, 203 Votes)
  • Przejść do Portland Trail Blazers (13%, 168 Votes)
  • Przejść do New Orleans Pelicans (11%, 142 Votes)

Total Voters: 1 336

Loading ... Loading ...

Subscribe
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lisek
Lisek
14 listopada 2018 20:05

Do GSW.

K-Pax
K-Pax
14 listopada 2018 20:42
Odpowiedz  Lisek

GSW to nie złomowisko

ODB
ODB
15 listopada 2018 06:01
Odpowiedz  K-Pax

Twoje wypociny nadają się na złom.

Jehowy
Jehowy
14 listopada 2018 21:54
Odpowiedz  Lisek

Wyprzedziles mnie haha. Coś czuję że go zgarna bo za malo allstarow hahah

Jerzu
Jerzu
14 listopada 2018 20:14

Tam go jeszcze nie było. Przenosiny do Lakers to byłaby bomba, a także ukoronowanie tegorocznej farsy transferowej w LA. Nie ma jednak na to szans. W trakcie wielu ostatnich off-season Melo robił umizgi w stronę Jamesa, a ten zawsze przytomnie utrzymywał go z dala od siebie.

jimmy
jimmy
15 listopada 2018 12:54
Odpowiedz  Jerzu

tylko, ze james pierwszy raz nie jest w gronie faworytow do mistrzostwa i moze pomoc przyjacielowie zakonczyc sezon/kariere na dobrym poziomie… bo jesli melo moze dobrze zagrac to tylko z lebronem.

K-Pax
K-Pax
14 listopada 2018 20:43

Emerytura – proszę o dodanie takiej opcji ?

Cikos
Cikos
14 listopada 2018 20:48

Jak najbardziej go do Lakers.
Bylby doskonalym przykladem dla mlodych,zeby za wczesnie nie pozwolili zrobic z siebie „gwiazd”,jak nie ma sie na to papierow….

Tripltrouble
Tripltrouble
14 listopada 2018 22:32

Ja bym melo nie skreslal , mysle ze mimo wszystko z takim rzutem jaki ma moze odpalic w jakims zespole , nie mowie o dzwiganiu spotkan a uderzeniem z lawki .. na 10-15 pkt. a te zespoly o ktorych mysle ze by sie odpalil to PELIKANY I 76 . Tam brakuje takiego gracza.

Antoni Karmel
Antoni Karmel
15 listopada 2018 08:06
Odpowiedz  Tripltrouble

on jako „uderzenie z ławki” przy tym przeroście ego?

cormac
cormac
15 listopada 2018 11:29
Odpowiedz  Tripltrouble

przecież to o to chodzi…. on nie chce być opcją z ławki, on cały czas czuje się gwiazdą, ma dostawać piłkę i wygrywać mecze…

MatK
MatK
15 listopada 2018 10:25

Do LA niech idzie. Słabszy od Michael’a Beasley’go chyba nie będzie.

NYKnicks#
NYKnicks#
15 listopada 2018 20:47

Było mi trochę szkoda jak opuszczał NY chociaż zdawałem sobie sprawę z tego że skoro przez tyle lat nic z tego nie było to już raczej nie będzie. Co to dało? W NYK nic to nie dało ogony ligi i przez kilka lat się to nie zmieni. Z nim była przynajmniej drużyna na 9-10 miejscu w konferencji. Oczywiście też to nic nie dawało. Kanter to mocny punkt tego trade’u i uważam że to był naprawdę ostatni moment aby coś na nim zyskać. Tym razem choć raz coś Knicks zrobili na czas.

Knickerbockrer....once
Knickerbockrer....once
16 listopada 2018 06:46
Odpowiedz  NYKnicks#

Jeżeli Kanter jest dla ciebie mocnym punktem, to mocno się zastanów. Poleci albo w TD, albo nie przedłużą go.
Melo przez swoje gwiazdorzenie kosztował NYK masę talentu i picki, nic im nie dał. najgłupszą rzeczą zarządu było No-trade clausule dla niego, bo wyleciałby już dawno. 9-10 miejsce to najgorsza rzecz jaka może spotkać klub- ani PO, ani szans na wysokie draftowanie. OK. porzyguś, ale nie wiadomo co zostało z jego kolana i co będzie przedstawiał po powrocie.

NYKaczor
NYKaczor
16 listopada 2018 08:51
Odpowiedz  NYKnicks#

jako wieloletni fan Melo, z przykrością muszę Ci przyznać rację 🙁