Przy okazji kolejnego meczu pomiędzy Los Angeles Lakers i New Orleans Pelicans, dojdzie do interesującego wydarzenia. Otóż mecz skomentowali Jeffa Van Gundy’ego i Stan Van Gundy – bracia po raz pierwszy wspólnie zasiądą przed mikrofonami, co będzie bez wątpienia interesującym wydarzeniem.


Jeff Van Gundy komentuje dla ESPN od 2007 roku, natomiast Stan Van Gundy dołączył do stacji rok temu po zwolnieniu ze stanowiska pierwszego trenera Detroit Pistons. – Już w styczniu stacja mówiło o tym, że zaplanuje taki mecz – mówi JFV. – Powinno być ciekawie – dodaje. Na pewno będzie, bo obaj panowie są interesującymi rozmówcami i nie zawsze się ze sobą zgadzają. To unikalne połączenie koszykarskich braci.

Pomiędzy braćmi będzie profesjonalista, czyli Dave Pasch, który ma być moderatorem rozmów i dyskusji w trakcie transmisji. Bez wątpienia połączenie komentatora i ekspertów przyciągnie dodatkowych kibiców zainteresowanych samą rozmową. Bracia obiecali Paschowi, że nie będą tak nieznośni jak Bill Walton, który w trakcie meczu ligi uniwersyteckiej jadł ciasteczko, na którym paliła się świeczka…

SVG do tej pory w dużej mierze skupiał się na NCAA i czasami komentował wydarzenia z parkietów NBA. Bracia skomentują mecz drużyn, które w ostatnim czasie dostarczają swoim kibicom sporo dramy. New Orleans Pelicans grają z buntownikiem, a Los Angeles Lakers zaczynają coraz bardziej denerwować swojego lidera. W grę wchodzi także temat łączenia Anthony’ego Davisa z Jeziorowcami. Zapowiada się interesująco.

NBA: Blazers utknęli w bostońskiej windzie


Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

3 KOMENTARZE

  1. „Przy okazji kolejnego meczu (…) dojdzie do interesującego wydarzenia. Otóż mecz skomentowali Jeffa Van Gundy’ego i Stan Van Gundy – bracia po raz pierwszy wspólnie zasiądą przed mikrofonami…”

    Przy okazji kolejnego czytania tego nagłówka dojdzie do interesującego wydarzenia. Otóż nagłówek rozjebali mózga twojego i mojego – nasze mózgi po raz pierwszy wspólnie zostaną rozjebane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here