Jeden z podstawowych zawodników Milwaukee Bucks, Eric Bledsoe, przybył do Orlando. Zanim dołączy do zespołu, czeka go jeszcze krótki okres kwarantanny.Bledsoe nie mógł wcześniej dołączyć do kolegów z drużyny, ponieważ uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Teraz zawodnik Bucks będzie musiał poddać się dwudniowej kwarantannie, by móc zacząć trenować z grupą.

Przed zawieszeniem sezonu w marcu Bledsoe był bardzo ważnym zawodnikiem całej formacji Bucks. Zdobywał średnio 15,4 punktu na mecz. Dokładał do tego 4,6 zbiórki oraz 5,4 asysty. Rozegrał 56 spotkań, co pokazuje, że odgrywa jedną z kluczowych ról w zespole.

Milwaukee Bucks mają najlepszy bilans meczów w całej lidze. Zwyciężyli aż 53 razy, przegrywając przy tym tylko 12 spotkań. Mecze sparingowe, które rozpoczęły się wczoraj, oraz pierwsze mecze po wznowieniu, posłużą jako rozgrzewka dla całego zespołu.

Eric Bledsoe jest bardzo doświadczonym graczem, dla którego jest to już 11 sezon w NBA. Jego powrót do składu cieszy nie tylko Mike Budenholzera, ale również wszystkich fanów Bucks, którzy liczą na mistrzostwo w tym roku.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments