Zaraz po tym jak Carmelo Anthony został oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Houston Rockets, wystosował on list z podziękowaniami dla Oklahomy City Thunder oraz jej kibiców. Napisał w nim m.in., że chciał, aby jego przygoda w Thunder „wypaliła”.


Wiem, że spędziłem tam zaledwie sezon, ale od samego początku byłem ciepło witany przez klub, drużynę oraz niesamowitych kibiców. Przez całe rozgrywki pomagaliście mi stać się lepszym zawodnikiem. Będę dozgonnie za to wdzięczny. Wasze wsparcie pomogło mi w wytrwaniu całego sezonu – napisał Anthony.

Anthony odstąpił od swojej klauzuli „no-trade” we wrześniu, dołączając do Russella Westbrooka i Paula Georga w OKC. Jednak pobyt Melo w Oklahomie nie będzie wspominany jako popis wielkiej koszykówki – notował najgorsze statystki w praktycznie każdej kategorii. W trakcie samego sezonu Anthony niejednokrotnie pokazywał swoje niezadowolenie z roli pełnionej w drużynie.

Nauczyłem się, że sprawy nie zawsze idą po naszej myśli. Przykro mi, że nie wyszło. Dziękuję Russowi i Paulowi Samowi Prestiemu, trenerowi Billy’emu Donovanowi oraz wszystkim ludziom, którzy dbali o mnie podczas pobytu tutaj. (…) Ten rozdział już za mną, ale opowieść jest daleka od końca – zakończył Melo.

Warto nas obserwować:

Szukasz strojów meczowych, t-shirtów, bluz i innych ubrań oraz akcesoriów z logo swojej ulubionej drużyny NBA? Sprawdź ofertę oficjalnego sklepu Nike. Nike jest głównym partnerem NBA.

NBA: Kuzma uważa, że ludzie nie doceniają Lakers


Advertisement
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
15 sierpnia 2018 18:03

Ciekawe co będzie gadał, jak za rok znów będzie bezrobotny i tygodniami będzie szukał klubu.

Joker
Joker
16 sierpnia 2018 07:10

Na bezrobociu to jesteś Ty kork po szkole specjalnej.Ty czytasz i fo o Carmelo on awet nie wie że istniejesz.?

The T
The T
15 sierpnia 2018 20:24

Korki stul pysk

Szymon
Szymon
15 sierpnia 2018 22:43

I tak powinno się żegnać z klubem. Było, minęło, koniec tematu. Więcej dla nich nie zagram jak nie będę chciał,ale publicznie nie piorę brudów.

Są tacy w tej lidze, co w każdym miejscu obsmarują były klub.
#Ajzaja

Grzegorz Es
Grzegorz Es
16 sierpnia 2018 10:26

Ja nie rozumiem Houston, puścili dwóch SF zadaniowców (Ariza i Mbahamoute) a w zamian dostali PF/SF z dość słabą psychiką, wybujałym ego i taką sobie obroną. W przyszłym roku list do kibiców houston może być w podobnym tonie.

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
16 sierpnia 2018 10:53
Odpowiedz  Grzegorz Es

Tak będzie, pisałem zresztą już o tym wyżej. Karmelek jest groteskowy i spodziewam się, że już do końca wątpliwej kariery będzie co sezon zmieniał klub. Mam jednocześnie nadzieję – zapewne ściętej głowy – że liga opamięta się i rychło nastanie moment w którym okaże się, że żaden zespół nie jest zainteresowany tym egocentrycznym przeciętniakiem i będzie musiał szukać pracy w Chinach tudzież w lidze tureckiej. To jest odpowiednie miejsce dla kogoś z jego umiejętnościami.