W ostatnim czasie Milwaukee Bucks podpisali kontrakt z nowym trenerem. Wybór padł na byłego szkoleniowca Atlanta Hawks, Mike’a Budenholzera. Jednak zanim został on oficjalnie podpisany spotkał się najpierw z liderem Kozłów, Giannisem Antetokounmpo.

Spotkanie miało na celu omówienie ich współpracy oraz wizji jaką chce przekazać swojej nowej drużynie Mike Budenholzer. W rozmowie uczestniczył także inny gracz Bucks, Khris Middleton.

Giannis Antetokounmpo wyszedł ze spotkania w dobrym nastroju – To spotkanie dużo znaczyło. On [Mike Budenholzer] jest świetnym trenerem. Odbyliśmy ciekawą rozmowę. Dyskutowaliśmy na temat planu gry, o mojej roli w zespole. Powiedział jak chce pomóc drużynie odnosić sukcesy. Miałem sporo trudnych pytań do niego. Było bardzo dobrze. Jestem podekscytowany, że będę dla niego grał. – komplementował swojego nowego trenera Greek Freak.

Od czasów, kiedy Antetokounmpo pojawił się w Milwaukee Bucks (2013 rok) zespół Kozłów prowadziło trzech szkoleniowców, Larry Drew, Jason Kidd oraz w zastępstwie Kidda, Joe Prunty. Budenholzer będzie czwartym.

NBA: Problem na linii Towns – Wolves?
6 KOMENTARZE

 1. Dobrze, że właściciel i GM mają jeszcze coś do powiedzenia. Może za parę lat każdy all-star będzie miał status Lebrona i będzie ustawiał organizacje według siebie.

  • Dlaczego zwolnic? W podstawie może z powodzeniem grać Brogdon a Bledsoe może dawać pozytywnego kopa z ławki i dostarczać punkty.
   Niestety ale Bledsoe wymaga piłki w rękach a przy Antku było z tym ciężko. Chyba że Mike zrezygnuje z Antka jako point forwarda.
   Brogdon z kolei jest lepszym zadaniowcem i graczem systemowym niż Bledsoe. Lepiej czyta i prowadzi gameplan.

  • Bledsoe może grać i na jedynce i na dwójce, podobnie jak Brogdon są combo więc nie ma problemu żeby obydwaj grali w s5, Bledsoe miał słabsze momenty w Bucks ale to kawał gracza i jeszcze może się im przydać, problemem jedynie są jego urazy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj