NBA: 40 najlepszych akcji na 40 urodziny T-Maca!

3
1110

Tracy McGrady jest jedną z naszych legend. W 1997 trafił do NBA. Miał wtedy 18 lat, a my dorastaliśmy wraz z nim. Kariera McGrady’ego nie była długa. Praktycznie zakończyła się tuż przed 30-stką. Wszystko przez kontuzje. T-MAC zdążył jednak być dwukrotnie królem strzelców NBA i siedem razy zagrać w Meczach Gwiazd. Z okazji jego 40-stych urodzin liga przygotowała specjalny klip z 40 najlepszymi zagraniami!


McGrady zapisał się w historii NBA tym jak zdobył 13 punktów w 33 sekundy i wygrał mecz dla Rockets (przeciwko Spurs). W grudniu pisaliśmy o 14 rocznicy tego wydarzenia.

T-MAC był niesamowicie dynamicznym zawodnikiem oddającym masę rzutów. Skutecznością się nie przejmował. My też nie będziemy mu tego wypominać, tylko obejrzymy 40 najlepszych jego zagrań z okazji 40 urodzin.

Statystyki McGrady’ego w NBA:

NBA: 13 punktów w 33 sekundy! 14 lat temu Tracy McGrady dokonał niemożliwego!

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.


Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LittleBitCorky
LittleBitCorky
25 maja 2019 19:36

„Tracy McGrady jest jedną z naszych legend.” Naszych czyli kogo?

Christopher
Christopher
25 maja 2019 22:58

MacGrady?Król strzelców a Magic na dnie tabeli.

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
26 maja 2019 07:15

Bardzo przeciętny gracz, podobnie jak jego kuzyn. Obaj skrajnie egoistyczni, niczego poza indywidualnymi zdobyczami nie osiągnęli.