Marcin Gortat i legalny polski bukmacher eWinner nawiązują współpracę. Podstawową ideą skupiającą ludzi wokół projektu będzie dostępna na platformie bukmachera Liga eWinnera. eWinner planuje wspieraćtakże wszelkie inicjatywy związane ze współzawodnictwem, które generują istotny wpływ na sport – zarówno profesjonalny jak i amatorski.


Liga eWinnera pod egidą Marcina Gortata to przedsięwzięcie z pogranicza konkursu i zaangażowania w najważniejsze elementy sportu – rywalizację i społeczność sportową.

– Liga eWinner będzie stanowić wcielenie prawdziwego, sportowego ducha. To przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł zwyciężać, rywalizować, a przede wszystkim – dobrze się bawić. W Lidze każdy daje coś od siebie i czerpie z tego satysfakcję. Kieruje się zdrowymi, sportowymi wartościami. Pragniemy, aby te wartości miały także przełożenie na realne efekty. Dlatego zamierzamy pomagać lokalnym inicjatywom sportowym, małym klubom, młodym drużynom. Krzewienie sportowych idei jest najważniejsze – mówi Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

W ramach umowy, eWinner i Marcin Gortat zrealizują wspólnie szereg działań w przestrzeni internetowej i mediowej:

– Internet i technologia nie znają limitów. Z tego względu najistotniejszą formą naszej komunikacji będą kanały mediów społecznościowych i video. Spodziewajcie się klasycznych formatów pytań i odpowiedzi, sesji pytań na żywo do Marcina, jak również relacji eWinnera i Marcina z najróżniejszych zakątków świata i Polski – dodał Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Sam sportowiec tak komentuje swój udział w przedsięwzięciu. – Lubię brać w czymś udział od samego początku. Współbudować markę, ideę – w tym przypadku ideę Ligii eWinnera, której wartości są mi bardzo bliskie. eWinner chce pomagać sportowcom i popularyzować sam sport. Wierzę w rozwój. W przełamywanie własnych ograniczeń, w nabywanie doświadczenia – by osiągać poziomy mistrzowskie i zostawać championem. To jest najważniejsze w sporcie, w życiu i biznesie.

Więcej informacji na stronie www.ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here