Trenuj z pasją pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Do Your Best Basketball Training zaprasza na Pre-season 2017, który tego lata odbędzie się w lipcu w Poznaniu.

Adresatem tego wydarzenia są wszysci ci, którzy nie chcą zmarnować swojego cennego czasu i chcą udoskonalić swoje umiejętności indywidualne pod okiem specjalistów.

Organizatorem wydarzenia jest Do Your Best Basketball Training – na co dzień współpracujący z wieloma zawodnikami i zawodniczkami ligowymi. A którego misją jest udoskonalenie indywidualnych umiejętności koszykarskich swoich klientów, których z sezonu na sezon przybawa.

Miejscem przygotowana będzie nowoczesny kompleks obiektów sportowych Politechniki Poznańskiej przy ul.Piotrowo 4 w samym centru Poznania.

Wspólne sesje treningowe odbywać się będą w małych kilku osobowych grupach i skacentrowane będa na kompleksowy rozwój każdego uczestnika.

Mottem przewodnim jest „daj z siebie wszystko i zostań najlepszą wersją samego siebie”.

Przewidziane są dwa warianty wspólnych przygotowań do kolejnego sezonu:

I wariant: dwa treningi dziennie poświęcone będą w pełni udoskonaleniu techniki indywidualnej.

Głównym ich celem będzie udoskonalenie takich umiejętności jak rzuty, kozłowanie, podania, praca stóp, zmiana kierunków itp.

Każdemu uczestnikowi trenerzy przyjrzą się dokładnie i wskażą jego mocne i słabe strony, nad którymi będą pracować podczas wspólnych zajęć.

Trenerzy będą również do dyspozycji uczestników pre-seasonu pomiędzy treningami i zawsze odpowiedzą na nurtujące ich pytania.

II wariant: trzy treningi dziennie z czego dwa poświęcone będą doskonaleniu techniki indywidualnej oraz trzecia jednostka przeznaczona będzie na grę w układach 3×3, 4×4 czy 5×5 oraz na konkursy rzutowe.

Ponadto co drugi dzień odbywać się będą zajęcia z trenerem personalnym w nowoczesnej siłowni oraz w terenie mające na celu rozwój motoryczy i silowo-wytrzymałościowy każdego z uczestników.

Tego lata nie trać swojego drogocennego czasu!
Trenując z nami staniesz się najlepszą wersją samego siebie i udowodnisz wszystkim,a przede wszystkim sobie samemu na co Cię stać :-)!
Zespół Do Your Best 🙂

Opublikowany przez Do Your Best Basketball Training na 31 maja 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj