Już jutro sezon zainaugurują rozgrywki EuroCup, które tradycyjnie mają swój czas antenowy na kanale Eurosport2. Ponadto czeka nas miejmy nadzieję emocjonujący pojedynek na linii Koszalin – Słupsk w Polsacie Sport oraz ligi hiszpańska i turecka na antenie stacji SportKlub.


wtorek, 11 października

12:30 SportKlub: Montakit Fuenlabrada – Unicaja (powtórka)
18:45 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Baskonia (powtórka)

środa, 12 października

2:00 SportKlub: BBSK Stambuł – Anadolu Efes (powtórka)
6:00 SportKlub: Muratbey Usak – Fenerbahçe SK (powtórka)
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
15:00 SportKlub BBSK Stambuł – Anadolu Efes (powtórka)
20:00 Eurosport 2: ALBA Berlin – Baloncesto Fuenlabrada (na żywo)

czwartek, 13 października

6:00 SportKlub: BBSK Stambuł – Anadolu Efes (powtórka)
9:00 Eurosport 2: ALBA Berlin – Baloncesto Fuenlabrada (powtórka)
16:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
20:45 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Baskonia (powtórka)

piątek,14 października

1:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
2:00 SportKlub: Muratbey Usak – Fenerbahçe SK (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
15:00 SportKlub: Muratbey Usak – Fenerbahçe SK (powtórka)
17:50 Polsat Sport: AZS Koszalin – Energa Czarni Słupsk (na żywo)
18:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
22:00 SportKlub:Pinar Karsiyaka –Banvit (powtórka)

sobota, 15 października

14:00 SportKlub: Basiktas Sompo Japan – Muratbey Usak (na żywo)
17:00 nSport+: Magazyn NBA Action

niedziela, 16 października

0:15 SportKlub Basiktas Sompo Japan – Muratbey Usak (powtórka)
11:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
12:30 SportKlub: Dominion Bilbao Basket – FC Barcelona Lassa (na żywo)
12:30 Polsat Sport: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Trefl Sopot (na żywo)
18:30 SportKlub: Real Madryt – UCAM Murcia (na żywo)
22:30 SportKlub: Tofas – Galatasaray Odeabank (powtórka)

poniedziałek, 17 października

2:00 SportKlub: Tofas – Galatasaray Odeabank (powtórka)
7:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
9:10 Polsat Sport Extra: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Trefl Sopot (powtórka)
11:07 Polsat Sport News: AZS Koszalin – Energa Czarni Słupsk (powtórka)
12:00 SportKlub Basiktas Sompo Japan – Muratbey Usak (powtórka)
18:00 SportKlub: Anadolu Efes – Ronesans Ted Ankara Kolejliler (na żywo)





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here