Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Niedziela, 9 stycznia
3:20 SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Qingdao Eagles
6:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
8:00 SportKlub: Tofaş – Türk Telekom
9:00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
10:10 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Petkim Spor
11:30 nSport+: Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
12:30 SportKlub: Unicaja – Valencia BC (na żywo)
17:20 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
19:10 nSport+: Club Joventut Badalona – Real Madryt (na żywo)
19:15 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt (na żywo)
21:00 SportKlub: CSP Limoges – Paris Basketball
21:30 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks (na żywo)
23:15 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers

Poniedziałek, 10 stycznia
1:25 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Anadolu Efes
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor
6:00 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
8:40 SportKlub: Liaoning Flying Leopards – Tianjin Pioneers
9:00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks
11:00 SportKlub: Gran Canaria – UCAM Murcia
12:00 Polsat Sport News: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
12:45 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt
15:35 nSport+: Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks
17:20 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – Twarde Pierniki Toruń (na żywo)
20:00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks
20:45 SportKlub: CSP Limoges – Paris Basketball
22:55 SportKlub: Boulogne-Levallois – CSP Limoges

Wtorek, 11 stycznia
1:35 SportKlub: Tofaş – Galatasaray NEF
3:45 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Darüşşafaka Tekfen
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor
7:00 Polsat Sport News: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
8:25 SportKlub: Beijing Royal Fighters – Sichuan Blue Whales
11:00 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – Twarde Pierniki Toruń
11:00 SportKlub: Real Madryt – Barca
13:00 SportKlub: Shanxi Loongs – Fujian Sturgeons
17:55 nSport+: Darussafaka Tekfen – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)
19:45 Polsat Sport Extra: MoraBanc Andora – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
21:10 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
22:30 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – LDLC ASVEL Villeurbanne
23:00 SportKlub: Cholet Basket – Nanterre 92
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket liga (magazyn)

Środa, 12 stycznia
1:35 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor
3:45 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
6:00 SportKlub: Galatasaray NEF – Türk Telekom
8:25 SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Qingdao Eagles
9:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
11:00 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
12:00 Polsat Sport Extra: MoraBanc Andora – WKS Śląsk Wrocław
12:50 nSport+: Darussafaka Tekfen – Hereda San Pablo Burgos
13:00 SportKlub: Shanxi Loongs – Fujian Sturgeons
20:25 nSport+: Nutribullet Treviso – Lavrio Megabolt (na żywo)
20:30 SportKlub: NINERS Chemnitz – BG Göttingen (na żywo)
23:00 Polsat Sport Extra: MoraBanc Andora – WKS Śląsk Wrocław
23:10 SportKlub: Pau-Lacq-Orthez – ASVEL Lyon-Villeurbanne

Czwartek, 13 stycznia
1:35 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
3:45 SportKlub: Galatasaray NEF – Türk Telekom
6:00 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
8:25 SportKlub: Nanjing Tongxi Monkey King – Fujian Sturgeons
11:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
12:50 nSport+: Nutribullet Treviso – Lavrio Megabolt
16:25 SportKlub: NINERS Chemnitz – BG Göttingen
17:20 Polsat Sport News: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
21:15 SportKlub: Real Madryt – Barca
22:00 Polsat Sport Extra: Olympiacos Pireus – Zenit Sankt Petersburg
23:10 SportKlub: Bourg-en-Bresse – JDA Dijon

Piątek, 14 stycznia
1:30 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – Golden State Warriors (na żywo)
1:35 SportKlub: Galatasaray NEF – Türk Telekom
3:45 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor
8:25 SportKlub: Shanxi Loongs – Fujian Sturgeons
10:00 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Golden State Warriors
13:00 nSport+: Milwaukee Bucks – Golden State Warriors
17:20 Polsat Sport News: GTK Gliwice – Twarde Pierniki Toruń (na żywo)
19:00 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Golden State Warriors
21:00 Polsat Sport Extra: CSKA Moskwa – LDLC ASVEL Villeurbanne

Sobota, 15 stycznia
1:30 Canal+ Sport: Chicago Bulls – Golden State Warriors (na żywo)
9:00 Canal+ Sport: Chicago Bulls – Golden State Warriors
12:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
13:50 Canal+ Sport 2: Chicago Bulls – Golden State Warriors
15:10 SportKlub: ratiopharm ulm – BG Göttingen
17:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia (na żywo)
20:40 nSport+: UCAM Murcia – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)
20:45 SportKlub: UCAM Murcia – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)
22:45 SportKlub: NINERS Chemnitz – BG Göttingen





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here