Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


sobota, 7 listopada
3:55 SportKlub: Z Archiwum ACB: Rio Natura Monbus Obradoiro, Adam Waczyński (magazyn)
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
11:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
13:15 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Anadolu Efes (na żywo)
13:55 nSport+: Valencia BC – Real Madryt
15:30 SportKlub: Ogm Ormanspor – Petkim Spor (na żywo)
17:30 Polsat Sport News: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Polski Cukier Toruń (na żywo)
18:00 SportKlub: UCAM Murcia – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
20:40 nSport+: TD Systems Baskonia – RETAbet Bilbao Basket (na żywo)
20:45 SportKlub: TD Systems Baskonia – RETAbet Bilbao Basket (na żywo)

niedziela, 8 listopada
3:50 SportKlub: Urbas Fuenlabrada – Club Joventut Badalona
6:00 Sportklub: Valencia BC – Real Madryt
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9:00 nSport+: TD Systems Baskonia – RETAbet Bilbao Basket
11:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Darüşşafaka Tekfen (na żywo)
13:15 SportKlub: Beşiktaş Sompo Japan – Gaziantep Basketbol (na żywo)
15:30 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Büyükçekmece Basketbol (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
18:00 SportKlub: FC Bayern Monachium – RASTA Vechta(na żywo)
18:25 nSport+: TD Systems Baskonia – RETAbet Bilbao Basket
20:10 SportKlub: Movistar Estudiantes – Barça Lassa
22:25 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Tofaş

poniedziałek, 9 listopada
3:55 SportKlub: FC Bayern Monachium – RASTA Vechta
6:00 SportKlub: TD Systems Baskonia – RETAbet Bilbao Basket
10:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Bahçeşehir Koleji
15:35 nSport+: TD Systems Baskonia – RETAbet Bilbao Basket

wtorek, 10 listopada
6:00 SportKlub: Movistar Estudiantes – Barça Lassa
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
10:10 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Anadolu Efes
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
17:55 nSport+: SIG Strasbourg – Rytas Wilno (na żywo)
19:55 nSport+: RETAbet Bilbao Basket – Brose Bamberg (na żywo)
20:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga

środa, 11 listopada
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
9:45 nSport+: SIG Strasbourg – Rytas Wilno
10:15 SportKlub: Ogm Ormanspor – Petkim Spor
11:05 TVP Sport: Mistrzostwa świata z 2019 roku
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
14:45 SportKlub: TD Systems Baskonia – RETAbet Bilbao Basket

czwartek, 12 listopada
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Darüşşafaka Tekfen
10:15 SportKlub: UCAM Murcia – Herbalife Gran Canaria
14:45 SportKlub: Movistar Estudiantes – Barça Lassa
20:50 SportKlub: Retabet Bilbao Basket – MoraBanc Andorra

piątek, 13 listopada
0:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10:25 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Darüşşafaka Tekfen
14:45 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Tofaş
15:00 nSport+: RETAbet Bilbao Basket – Brose Bamberg
17:30 Polsat Sport News: Asseco Arka Gdynia – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
19:00 nSport+: nSport+: SIG Strasbourg – Rytas Wilno





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here