Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


środa, 5 lutego
1:45 SpotKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
3:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Portland Trail Blazers (na żywo)
6:00 SportKlub: MHP Riesen Ludwigsburg – FC Bayern Monachium
8:15 SportKlub: Arka Gdynia – CCC Polkowice
9:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Portland Trail Blazers
12:07 Polsat Sport News: CSKA Moskwa – Anadolu Efes Stambuł
16:50 nSport+: Denver Nuggets – Portland Trail Blazers
17:45 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Fenerbahce Beko Stambuł (na żywo)
18:25 Eurosport 1: AEK Ateny – Anwil Włocławek (na żywo)
19:50 Eurosport 2: Polski Cukier Toruń – Filou Ostenda (na żywo)
20:45 nSport+: Denver Nuggets – Portland Trail Blazers
23:10 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Portland Trail Blazers

czwartek, 6 lutego
0:10 SportKlub: Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice
2:25 SportKlub: Real Madryt – Kirolbet Baskonia
6:00 SportKlub: ALBA Berlin – HAKRO Merlins Crailsheim
8:07 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Fenerbahce Beko Stambuł
8:20 SportKlub: ENEA AZS Poznań – Widzew Łódź
17:30 Polsat Sport: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Enea Astoria Bydgoszcz (na żywo)
19:45 Polsat Sport Extra: Alba Berlin – Real Madryt (na żywo)

piątek, 7 lutego
0:10 SportKlub: Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice
2:50 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza
4:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Houston Rockets (na żywo)
6:00 SportKlub: FC Bayern Monachium – s.Oliver Würzburg
8:20 SportKlub: MMKS Katarzynki Toruń – 1KS Ślęza Wrocław 
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Houston Rockets
12:25 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Galatasaray Doga Sigorta
14:40 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Galatasaray Doga Sigorta
16:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Houston Rockets
17:40 Polsat Sport Extra: HydroTruck Radom – Legia Warszawa (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Houston Rockets
18:40 SportKlub: FC Bayern Monachium – s.Oliver Würzburg
20:45 Polsat Sport News: Panathinaikos OPAP Ateny – Zenit Sankt Petersburg (na żywo)
20:50 SportKlub: MMKS Katarzynki Toruń – 1KS Ślęza Wrocław
23:10 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Houston Rockets

sobota, 8 lutego
0:10 SportKlub: ENEA AZS Poznań – Widzew Łódź
2:00 CANAL+ Sport: Indiana Pacers – Toronto Raptors (na żywo)
2:25 SportKlub: Real Madryt – Kirolbet Baskonia
6:00 Polsat Sport Extra: HydroTruck Radom – Legia Warszawa
6:00 SportKlub: ratiopharm ulm – EWE Baskets Oldenburg
7:55 SportKlub: Arka Gdynia – CCC Polkowice
9:00 CANAL+ Sport: Indiana Pacers – Toronto Raptors
10:07 Polsat Sport News: Panathinaikos OPAP Ateny – Zenit Sankt Petersburg
11:00 SportKub: Gaziantep Basketbol – Darüşşafaka Tekfen (na żywo)
13:15 SportKlub: Teksüt Bandirma BK – Beşiktaş Sompo Sigorta (na żywo)
15:30 SportKlub: Türk Telekom – Tofaş (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice (na żywo)
18:00 SportKlub: Hamburg Towers – MHP Riesen Ludwigsburg (na żywo)
20:30 SportKlub: Retabet Bilbao Basket – Unicaja (na żywo)
23:00 CANAL+ Sport 2: Orlando Magic – Milwaukee Bucks (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice

niedziela, 9 lutego
2:30 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers (na żywo)
6:00 SportKlub: Hamburg Towers – MHP Riesen Ludwigsburg
7:00 CANAL+ Sport: Orlando Magic – Milwaukee Bucks
7:25 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice
8:20 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers
11:00 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Pinar Karşiyaka (na żywo)
14:50 nSport+: Orlando Magic – Milwaukee Bucks
15:30 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Fenerbahçe Beko (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – Anwil Włocławek (na żywo)
18:30 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Barça Lassa (na żywo)
18:45 nSport+: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers
19:45 Eurosport 2: Stelmet Enea BC Zielona Góra – BC Avtodor Saratov (na zywo)
21:30 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Boston Celtics (na żywo)
22:40 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Afyon Belediyespor
23:00 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Anwil Włocławek

poniedziałek, 10 lutego
1:25 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Anadolu Efes
3:40 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Fenerbahçe Beko
6:00 SportKlub: ratiopharm ulm – EWE Baskets Oldenburg
8:10 SportKlub: Real Madryt – Valencia BC
9:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Boston Celtics
10:30 SportKlub: Türk Telekom – Tofaş
13:50 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – Anwil Włocławek
19:00 nSport+: Oklahoma City Thunder – Boston Celtics
21:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Boston Celtics
22:30 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Anwil Włocławek

wtorek, 11 lutego
6:00 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin
8:20 SportKlub: Barça Lassa – Retabet Bilbao Basket
10:35 Sportklub: Bahcesehir Koleji – Fenerbahçe Beko
19:00 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin (na żywo)
22:00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski

Aktualną rozpiskę transmisji możecie zawsze sprawdzić w naszej specjalnej zakładce.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments