Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


czwartek, 4 marca
1:40 SportKlub: Monbus Obradoiro – Movistar Estudiantes
10:50 SportKlub: Monbus Obradoiro – Movistar Estudiantes
12:50 nSport+: BC Niżny Nowgoród – AEK BC
13:00 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Shandong Heroes (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: King Szczecin – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
23:10 SportKlub: Hakro Merlins Crailsheim – s.Oliver Würzburg

piątek, 5 marca
1:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Toronto Raptors (na żywo)
1:20 SportKlub: Real Madryt – Barca Lassa
6:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Movistar Estudiantes
7:00 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Real Madryt
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Toronto Raptors
12:05 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Shandong Heroes
17:30 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – Anwil Włocławek (na żywo)
18:00 nSport+: Boston Celtics – Toronto Raptors

sobota, 6 marca
2:25 SportKlub: Monbus Obradoiro – Movistar Estudiantes
8:30 SportKlub: Shanghai Sharks – Liaoning Flying Leopards (na żywo)
11:00 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Petkim Spor (na żywo)
13:15 SportKlub: Ogm Ormanspor – Tofaş (na żywo)
15:30 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Büyükçekmece Basketbol (na żywo)
17:30 Polsat Sport: MKS Dąbrowa Górnicza – Pszczółka Start Lublin (na żywo)
18:00 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Darüşşafaka Tekfen (na żywo)

niedziela, 7 marca
3:15 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos – MoraBanc Andorra
11:00 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Gaziantep Basketbol (na żywo)
12:25 nSport+: UCAM Murcia CB – Real Madryt (na żywo)
13:15 SportKlub: UCAM Murcia CB – Real Madryt
15:30 Sportklub: Frutti Extra Bursaspor – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Polpharma Starogard Gdański – Enea Astoria Bydgoszcz (na żywo)
18:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Türk Telekom (na żywo)
20:55 nSport+: Barca – Unicaja Baloncesto

poniedziałek, 8 marca
0:00 CANAL+ Sport: NBA:Weekend Gwiazd/Mecz Gwiazd (na żywo)
0:10 SportKlub: Monbus Obradoiro – TD Systems Baskonia
6:00 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Darüşşafaka Tekfen
8:20 SportKlub: MoraBanc Andorra – Valencia BC
9:00 CANAL+ Sport: Weekend Gwiazd/Mecz Gwiazd
14:30 Polsat Sport Extra: Polpharma Starogard Gdański – Enea Astoria Bydgoszcz
16:30 nSport+: NBA:Mecz Gwiazd
17:30 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – Pszczółka Start Lublin
21:15 SportKlub: Monbus Obradoiro – TD Systems Baskonia

wtorek, 9 marca
1:20 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Darüşşafaka Tekfen
3:40 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Gaziantep Basketbol
6:00 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Gaziantep Basketbol
13:00 SportKlub: Zhejiang Lions – Nanjing Tongxi Monkey King (na żywo)
17:30 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – Pszczółka Start Lublin
18:25 Sport+: Hereda San Pablo Burgos – Lenovo Tenerife
20:30 nSport+: Happy Casa Brindisi – Pinar Karsiyaka (na żywo)
21:00 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – JDA Dijon Basket (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

środa, 10 marca
3:55 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Gaziantep Basketbol
6:00 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Gaziantep Basketbol
11:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
12:50 nSport+: Hereda San Pablo Burgos – Lenovo Tenerife
13:00 SportKlub: Shanghai Sharks – Qingdao Eagles (na żywo)
18:45 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – JDA Dijon Basket
19:55 nSport+: Casademont Zaragoza – Brose Bamberg (na żywo)





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here