Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Czwartek, 29 grudnia

6.00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Rostock Seawolves
8.35 SportKlub: Veolia Towers Hamburg – EWE Baskets Oldenburg
11.05 SportKlub: Barca – Casademont Saragossa
16.45 Canal+ Sport 2: Barca – Casademont Saragossa
17.20 Polsat Sport Extra: MKS Dąborwa Górnicza – Polski Cukier Start Lublin (na żywo)
20.05 Polsat Sport Premium 2: Maccabi Playtika Tel Awiw – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)

20.15 SportKlub: Liga francuska, mecz gwiazd
22.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
22.15 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Fraport Skyliners
23.00 Polsat Sport News: Maccabi Playtika Tel Awiw – Anadolu Efes Stambuł
23.00 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)
23.45 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)

Piątek, 30 grudnia

0.45 Canal+ Sport 5: Basket Office. Over Time (magazyn)
1.30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Los Angeles Clippers (na żywo)
6.00 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Fraport Skyliners
8.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
9.00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Los Angeles Clippers
9.00 Polsat Sport Extra: MKS Dąborwa Górnicza – Polski Cukier Start Lublin
9.30 SportKlub: Sydney Kings – Tasmania JackJumpers (na żywo)
11.10 Canal+ Sport: Barca – Casademont Saragossa
12.00 TVP Sport: EuroBasket 2022, podsumowanie występu Polaków
13.00 SportKlub: Xinjiang – Shanxi (na żywo)
15.30 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
16.00 SportKlub: Onvo Buyukcekmece Basketbol – Manisa Buyuksehir Belediye Spor (na żywo)
16.35 Canal+ Sport 2: Basket Office. Over Time (magazyn)
17.00 Canal+ Sport 2: Boston Celtics – Los Angeles Clippers
17.20 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (na żywo)
18.30 SportKlub: Tukatel Merkezefendi Belediyesi Basket – Turk Telekom (na żywo)
18.55 Polsat Sport Premium 1: Crvena Zvezda – Barca (na żywo)
19.55 Polsat Sport News: Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus (na żywo)
21.00 SportKlub: BAXI Manresa – Basquet Girona (na żywo)

21.15 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
22.00 Polsat Sport News: Crvena Zvezda – Barca
23.00 SportKlub: Liga francuska, mecz gwiazd

Sobota, 31 grudnia

0.20 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
1.30 Canal+ Sport: Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers (na żywo)
6.00 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
6.00 SportKlub: Sydeny Kings – Tasmania JackJumpers
9.00 Canal+ Sport: Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers
10.00 Polsat Sport Extra: MKS Dąborwa Górnicza – Polski Cukier Start Lublin
10.00 SportKlub: Cairns Taipans – Adelaide 36ers
11.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
12.00 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)
13.30 SportKlub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol (na żywo)
15.00 SportKlub: Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (na żywo)
15.30 SportKlub: BAXI Manresa – Basquet Girona
15.40 Canal+ Sport 5: Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers
17.25 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket – Turk Telekom
17.30 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Start Lublin
19.00 Canal+ Sport 2: Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers
19.30 SportKlub: Sydeny Kings – Tasmania JackJumpers
22.30 Polsat Sport News: Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
23.10 SportKlub: Cairns Taipans – Adelaide 36ers

Niedziela, 1 stycznia

1.00 Canal+ Sport: San Antonio Spurs – Dallas Mavericks (na żywo)
3.50 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
6.00 Polsat Sport News: Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
6.00 SportKlub: Cairns Taipans – Adelaide 36ers
6.00 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
8.10 SportKlub: Xinjiang – Shanxi
9.00 Canal+ Sport: San Antonio Spurs – Dallas Mavericks
12.45 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Fraport Skyliners
14.50 SportKlub: Barca – Casademont Saragossa
16.45 SportKlub: BAXI Manresa – Basquet Girona
17.20 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
18.40 SportKlub: Brisbane Bullets – Perth Wildcats
19.50 Polsat Sport: Legia Warszawa – BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
20.30 Canal+ Sport 2: San Antonio Spurs – Dallas Mavericks
20.50 SportKlub: Sydney Kings – Tasmania JackJumpers
23.00 SportKlub: Cairns Taipans – Adelaide 36ers
23.00 Polsat Sport News: Legia Warszawa – BM Stal Ostrów Wielkopolski

Poniedziałek, 2 stycznia

2.00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Boston Celtics (na żywo)
6.00 SportKlub: Beijing – Liaoning
6.00 Polsat Sport News: Euroliga
9.00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Boston Celtics
9.05 SportKlub: Xinjiang – Shanxi
11.30 SportKlub: Sydney Kings – Tasmania JackJumpers
13.35 SportKlub: BAXI Manresa – Basquet Girona
15.30 Polsat Sport: Legia Warszawa – BM Stal Ostrów Wielkopolski
16.00 SportKlub: Aliaga Petkim Spor – Fenerbahce Beko (na żywo)
18.30 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Besiktas JK
19.00 Canal+ Sport 5: Denver Nuggets – Boston Celtics
20.30 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra
20.55 Canal+ Sport 2: Real Madryt – Barca (na żywo)
21.00 SportKlub: Real Madryt – Barca (na żywo)

23.00 SportKlub: SIG Strasbourg – Boulogne-Levallois

Wtorek, 3 stycznia

4.00 SportKlub: Real Madryt – Barca
6.00 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – BM Stal Ostrów Wielkopolski
6.00 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra
6.00 SportKlub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol
9.25 SportKlub: Gran Canaria – Valencia Basket
9.50 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Barca
11.00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra
11.45 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Fraport Skyliners
13.30 Polsat Sport: Legia Warszawa – BM Stal Ostrów Wielkopolski
14.00 SportKlub: Real Madryt – Barca
20.30 SportKlub: EWE Oldenburg – NINERS Chemnitz (na żywo)
23.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23.30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra

Środa, 4 stycznia

3.50 SportKlub: EWE Oldenburg – NINERS Chemnitz
6.00 SportKlub: Xinjiang – Shanxi
8.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9.30 SportKlub: Adelaide 36ers – Illawara Hawks (na żywo)
11.35 SportKlub: SIG Strasbourg – Boulogne-Levallois
19.50 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Barca
21.30 SportKlub: Unicaja – Surne Bilbao Basket (na żywo)
23.25 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Fraport Skyliners

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna


  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments