Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Poniedziałek, 24 stycznia
0:45 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Frutti Extra Bursaspor
3:30 SportKlub: Jiangsu Dragons – Shenzhen Leopards
6:00 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław
6:00 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Büyükçekmece Basketbol
8:00 SportKlub: Nanjing Tongxi Monkey King – Fujian Sturgeons
9:00 Canal+ Sport: New York Knicks – Los Angeles Clippers
10:45 SportKlub: UCAM Murcia – Real Madryt
11:00 Polsat Sport News: Asseco Arka Gdynia – GTK Gliwice
13:00 SportKlub: Brose Bamberg – medi bayreuth
15:55 nSport+: New York Knicks – Los Angeles Clippers
17:10 SportKlub: Real Madryt – Barça
17:55 nSport+: Real Madryt – Barça
18:00 Canal+ Sport 2: Washington Wizards – Boston Celtics
20:20 SportKlub: UCAM Murcia – Real Madryt
21:00 Canal+ Sport 2: New York Knicks – Los Angeles Clippers
22:45 SportKlub: Zhejiang Guangsha Lions – Beijing Ducks

Wtorek, 25 stycznia
1:10 SportKlub: Le Mans Sarthe Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
3:55 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
6:00 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Büyükçekmece Basketbol
8:00 SportKlub: Shanxi Loongs – Fujian Sturgeons
10:45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
12:00 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław
12:35 SportKlub: Shandong Hi-Speed Kirin – Zhejiang Guangsha Lions (na żywo)
16:20 SportKlub: Surne Bilbao Basket – Herbalife Gran Canaria
17:55 nSport+: Koszykarska Liga Mistrzów (na żywo)
19:45 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Boulogne Metropolitans 96 (na żywo)
20:40 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
20:55 nSport+: Manresa – Treviso (na żywo)
22:45 SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Qingdao Eagles
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 26 stycznia
1:20 SportKlub: Tofaş – Galatasaray NEF
3:45 SportKlub: Galatasaray NEF – Türk Telekom
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Tofaş
8:00 SportKlub: Shenzhen Leopards – Zhejiang Guangsha Lions
9:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10:45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
12:45 SportKlub: ALBA Berlin – FC Bayern Monachium
12:50 nSport+: Koszykarska Liga Mistrzów
15:30 SportKlub: Jiangsu Dragons – Shenzhen Leopards
17:30 Polsat Sport Extra: HydroTruck Radom – Twarde Pierniki Toruń (na żywo)
20:25 nSport+: Koszykarska Liga Mistrzów (na żywo)
20:30 SportKlub: Casademont Saragossa – UCAM Murcia (na żywo)
22:30 SportKlub: Nanjing Tongxi Monkey King – Fujian Sturgeons

Czwartek, 27 stycznia
1:20 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
3:45 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Bahçeşehir Koleji
8:00 SportKlub: Beijing Royal Fighters – Guangzhou Loong Lions
10:45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
12:45 SportKlub: MLP Academics Heidelberg – ALBA Berlin
12:50 nSport+: Koszykarska Liga Mistrzów
15:30 SportKlub: Shandong Hi-Speed Kirin – Zhejiang Guangsha Lions
18:00 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)

Piątek, 28 stycznia
1:30 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers (na żywo)
3:05 SportKlub: Zhejiang Guangsha Lions – Beijing Ducks
6:00 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Petkim Spor
8:00 Polsat Sport Extra: HydroTruck Radom – Twarde Pierniki Toruń
8:20 SportKlub: Jiangsu Dragons – Shenzhen Leopards
10:00 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers
13:00 SportKlub: Shenzhen Leopards – Beijing Ducks
15:50 SportKlub: MLP Academics Heidelberg – ALBA Berlin
17:00 Polsat Sport Extra: UNICS Kazań – CSKA Moskwa (na żywo)
18:00 nSport+: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers
20:00 Canal+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers
20:00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
20:20 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
20:55 nSport+: Koszykarska Liga Mistrzów
22:45 SportKlub: Shenzhen Leopards – Zhejiang Guangsha Lions

Sobota, 29 stycznia
1:00 Canal+ Sport: Charlotte Hornets – Los Angeles Lakers (na żywo)
1:20 SportKlub: Galatasaray NEF – Türk Telekom
3:45 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
6:00 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Petkim Spor
8:20 SportKlub: Shandong Hi-Speed Kirin – Zhejiang Guangsha Lions
9:00 Canal+ Sport: Charlotte Hornets – Los Angeles Lakers
10:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
10:50 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
11:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:20 SportKlub: Shenzhen Leopards – Beijing Ducks
14:55 SportKlub: Shandong Hi-Speed Kirin – Zhejiang Guangsha Lions
18:00 SportKlub: Hamburg Towers – ratiopharm ulm (na żywo)
18:00 nSport+: Charlotte Hornets – Los Angeles Lakers
20:00 Canal+ Sport 2: Charlotte Hornets – Los Angeles Lakers
20:10 SportKlub: Casademont Saragossa – UCAM Murcia
20:40 nSport+: Herbalife Gran Canaria – Monbus Obradoiro (na żywo)
23:00 SportKlub: Beijing Royal Fighters – Guangzhou Loong Lions

Niedziela, 30 stycznia
1:45 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt
2:30 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors – Brooklyn Nets (na żywo)
3:45 SportKlub: Hamburg Towers – ratiopharm ulm
6:00 SportKlub: Petkim Spor – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
8:20 SportKlub: Shenzhen Leopards – Beijing Ducks
9:00 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors – Brooklyn Nets
10:30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
10:55 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
12:55 SportKlub: Hamburg Towers – ratiopharm ulm
14:55 nSport+: New Orleans Pelicans – Boston Celtics
15:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16:55 nSport+: BAXI Manresa – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)
17:00 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors – Brooklyn Nets
17:00 SportKlub: AS Monaco Basket – Boulogne-Levalloi (na żywo)
17:30 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
19:00 Canal+ Sport: Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers (na żywo)
20:00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Valencia BC (na żywo)
21:30 Canal+ Sport 2: Chicago Bulls – Portland Trail Blazers (na żywo)
22:50 SportKlub: Jiangsu Dragons – Shenzhen Leopards





1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj