Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek, 23 października

1.40 SportKlub: UCAM Murcja — Dreamland Gran Canaria
3.35 SportKlub: Cazoo Baskonia — Unicja
6.00 SportKlub: Real Madryt — UCAM Murcja
8.20 SportKlub: Dreamland Gran Canaria — Barca
8.30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek — WKS Śląsk Wrocław
9.00 Canal+ Sport: Denver Nuggets — Miami Heat
13.00 Polsat Sport News: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski — Legia Warszawa
14.00 Canal+ Sport 5: Cazoo Baskonia — Unicaja
20.10 SportKlub: Unicaja — Joventut Badalona
22.15 SportKlub: UCAM Murcja — Dreamland Gran Canaria

Wtorek, 24 października

6.00 SportKlub: Lenovo Teneryfa — Real Madryt
8.15 Real Madryt — UCAM Murcja
9.00 Canal+ Sport 2: Denver Nuggets — Miami Heat
19.00 Canal+ Sport 5: Cazoo Baskonia — Unicaja
19.40 SportKlub: Dreamland Gran Canaria — Barca
21.25 SportKlub: Unicaja — Joventut Badalona

Środa, 25 października

1.30 Canal+ Sport: Denver Nuggets — Los Angeles Lakers (na żywo)
4.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors — Phoenix Suns (na żywo)

6.00 SportKlub: UCAM Murcja — Dreamland Gran Canaria
8.15 SportKlub: Lenovo Teneryfa — Real Madryt
9.00 Canal+ Sport 2: Denver Nuggets — Los Angeles Lakers
11.00 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors — Phoenix Suns
13.30 Canal+ Sport 5: Denver Nuggets — Los Angeles Lakers
15.30 Canal+ Sport 5: Golden State Warriors — Phoenix Suns
17.55 Polsat Sport News: DVTK HUN-Thern — Polski Cukier AZS UMCS Lublin (na żywo)
18.30 Canal+ Sport: Denver Nuggets — Los Angeles Lakers
19.55 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław — Aris Midea Saloniki (na żywo)
20.30 Canal+ Sport: Golden State Warriors — Phoenix Suns
21.25 SportKlub: Real Madryt — UCAM Murcja

Czwartek, 26 października

3.30 Canal+ Sport: San Antonio Spurs — Dallas Mavericks (na żywo)
6.00 SportKlub: Dreamland Gran Canaria — Barca
8.00 Polsat Sport Extra: Eurocup
8.15 SportKlub: Unicaja — Joventut Badalona
9.00 Canal+ Sport 2: San Antonio Spurs — Dallas Mavericks
11.00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław — Aris Midea Saloniki
13.00 Polsat Sport News: ORLEN Basket Liga
15.30 Canal+ Sport 5: San Antonio Spurs — Dallas Mavericks
17.20 Polsat Sport Extra: Tauron GTK Gliwice — Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
18.25 Polsat Sport Premium 1: Partizan Belgrad — Crvena Zvezda Belgrad (na żywo)

19.40 SportKlub: UCAM Murcja — Dreamland Gran Canaria
20.30 Canal+ Sport: San Antonio Spurs — Dallas Mavericks
20.40 Polsat Sport Premium 1: Real Madryt — Barca (na żywo)
21.25 SportKlub: Lenovo Teneryfa — Real Madryt

Piątek, 27 października

6.00 Canal+ Sport: Baskonia — Unicaja
6.00 SportKlub: Real Madryt — UCAM Murcja
8.00 Polsat Sport Extra: Tauron GTK Gliwice — Enea Zastal BC Zielona Góra
8.15 SportKlub: Dreamland Gran Canaria — Barca
13.00 Polsat Sport News: ORLEN Basket Liga
13.00 Canal+ Sport 5: Baskonia — Unicaja
17.20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin — WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
22.05 SportKlub: Unicaja — Joventut Badalona

Sobota, 28 października

4.00 Canal+ Sport: Sacramento Kings — Golden State Warriors (na żywo)
6.00 SportKlub: UCAM Murcja — Dreamland Gran Canaria
8.15 SportKlub: Lenovo Teneryfa — Real Madryt
8.30 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin — WKS Śląsk Wrocław
9.00 Canal+ Sport: Sacramento Kings — Golden State Warriors
13.00 Polsat Sport News: ORLEN Basket Liga
14.00 Canal+ Sport 2: NBA
16.15 Canal+ Sport 5: Sacramento Kings — Golden State Warriors
17.20 Polsat Sport News: King Szczecin — Anwil Włocławek (na żywo)
20.25 Polsat Sport Fight: Banco di Sardegna Sassari — Bertram Derthona Tortona (na żywo)
21.15 SportKlub: Casademont Saragossa — Joventut Badalona (na żywo)

Niedziela, 29 października

1.00 Canal+ Sport: New Orleans Pelicans — New York Knicks (na żywo)
6.00 Polsat Sport Extra: ORLEN Basket Liga
6.30 Canal+ Sport 2: New Orleans Pelicans — New York Knicks
12.30 SportKlub: Real Madryt — Zunder Palencia (na żywo)
17.20 Polsat Sport Extra: Arriva Twarde Pierniki Toruń — Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)

18.20 Canal+ Sport 2: New Orleans Pelicans — New York Knicks
18.25 Canal+ Sport 5/SportKlub: Valencia Basket — Barca (na żywo)
20.30 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder — Denver Nuggets
22.45 SportKlub: Real Madryt — Zunder Palancia

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna


  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments