Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek, 21 listopada

2.05 SportKlub: Joventut Badalona – Barca
3.30 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs (na żywo)
4.00 SportKlub: Basquet Girona – Gran Canaria
6.00 SportKlub: Real Madryt – UCAM Murcia
6.00 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – BM Stal Ostrów Wielkopolski
7.55 SportKlub: Sydney Kings – Cairns Taipans
9.00 Canal+ Sport: Phoenix Suns – New York Knicks
10.45 SportKlub: Chorale Roanne Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
11.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs
12.55 SportKlub: Veolia Towers Hamburg – Telekom Baskets Bonn
13.00 Canal+ Sport 5: Phoenix Suns – New York Knicks
14.30 Polsat Sport Extra: King Szczecin – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
15.05 SportKlub: Joventut Badalona – Barca
17.00 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket – Manisa Buyuksehir Belediye Spor (na żywo)
17.00 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – BM Stal Ostrów Wielkopolski
17.45 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
18.00 Canal+ Sport: Phoenix Suns – New York Knicks
19.45 Canal+ Sport 2: Basket+ (magazyn)
20.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs
23.20 SportKlub: Fenerbahce Beko – Tofas
23.30 Canal+ Sport 5: Basket+ (magazyn)

Wtorek, 22 listopada

0.15 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
1.25 SportKlub: Paris Basketball – AS Monaco
3.45 SportKlub: UCAM Murcia – Joventut Badalona
6.00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Surne Bilbao Basket
6.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
7.15 Canal+ Sport 5: Basket+ (magazyn)
8.00 SportKlub: Perth Wildcats – Tasmania JackJumpers
9.50 SportKlub: Paris Basketball – Le Mans Sarthe Basket
12.05 SportKlub: Anadolu Efes – Konyaspor Basketbol
14.20 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket – Manisa Buyuksehir Belediye Spor
14.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
17.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
17.45 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
19.00 Polsat Sport Extra: AS Monaco – Fenerbahce Beko (na żywo)
23.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23.45 Canal+ Sport 5: Basket+ (magazyn)

Środa, 23 listopada

0.15 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
1.45 SportKlub: Chorale Roanne Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
1.45 Canal+ Sport 2: Basket+ (magazyn)
2.15 TVP Sport: Filu Ostenda – Legia Warszawa
3.55 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Surne Bilbao Basket
6.00 SportKlub: Barca – Basquet Girona
6.45 Canal+ Sport 5: Basket+ (magazyn)
8.00 SportKlub: Adelaide 36ers – Perth Wildcats
8.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
9.00 Canal+ Sport: Basquet Girona – Gran Canaria
10.20 SportKlub: Boulogne-levallois – Nanterre 92
14.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
17.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
17.45 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
19.50 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Promitheas Petras BC (na żywo)
20.00 Polsat Sport News: Panathinaikos Ateny – Virtus Segafredo Bolonia (na żywo)

21.30 SportKlub: Real Madryt – UCAM Murcia
22.30 Canal+ Sport 2: ClubJoventut Badalona – Barca
23.30 Canal+ Sport 5: Basket+ (magazyn)

Czwartek, 24 listopada

1.45 SportKlub: Paris Basketball – Le Mans Sarthe Basket
3.55 SportKlub: Barca – Basquet Girona
6.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
8.00 SportKlub: Perth Wildcats – South East Melbourne Phoenix
11.30 SportKlub: Perth Wildcats – Adelaide 36ers (na żywo)
13.00 Canal+ Sport 5: Club Joventut Badalona – Barca
14.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
17.15 TVP Sport: Polska – Słowenia (na żywo, koszykówka kobiet)
17.20 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – King Szczecin (na żywo)
21.30 SportKlub: Joventut Badalona – Barca
22.00 SportKlub: Basket Office (magazyn)
23.00 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)

Piątek, 25 listopada

0.00 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
0.00 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
1.00 Canal+ Sport 2: Basket Office. Over Time (magazyn)
1.45 SportKlub: Boulogne-Levallois – Nanterre 92
2.00 Canal+ Sport 2: Basket+ (magazyn)
3.55 SportKlub: Basquet Girona – Gran Canaria
6.00 SportKlub: Real Madryt – UCAM Murcia
7.15 Canal+ Sport 5: Basket+ (magazyn)
8.00 SportKlub: Brisbane Bullets – Cairns Taipans
8.15 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
9.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
10.00 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)
10.15 SportKlub: Veolia Towers Hamburg – Telekom Basket Bonn
12.00 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
13.00 Canal+ Sport 2: Basket Office. Over Time (magazyn)
14.50 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket – Manisa Buyuksehir Belediye Spor
15.35 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
16.35 Canal+ Sport 5: Basket Office. Over Time (magazyn)
17.00 SportKlub: Onvo Buyukcekmece Basketbol – Darussafaka Tekfen (na żyw)
17.20 Polsat Sport Extra: BM Stal Ostrów Wielkopolski – Suzuki Arka Gdynia (na żywo)

17.45 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
20.00 SportKlub: Panathinaikos Ateny – LDLC ASVEL Lyon-Villeurbanne (na żywo)

21.40 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
22.40 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)
23.00 Canal+ Sport: Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves (na żywo)
23.30 Canal+ Sport 5: Basket+ (magazyn)

Sobota, 26 listopada

0.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
0.20 SportKlub: Fraport Skyliners – EWE Baskets Oldenburg
2.20 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
6.00 Polsat Sport Extra: BM Stal Ostrów Wielkopolski – Suzuki Arka Gdynia
6.00 SportKlub: Joventut Badalona – Barca
6.30 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
7.50 SportKlub: Perth Wildcats – Adelaide 36ers
8.40 Canal+ Sport: Basket+ (magazyn)
9.00 Canal+ Sport 2: Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves
10.00 SportKlub: Melbourne United – Tasmania JackJumpers (na żywo)
13.30 SportKlub: Besiktas Icrypex – Turk Telekom (na żywo)
16.00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (na żywo)

16.00 Canal+ Sport 5: Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves
17.20 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
18.00 SportKlub: Gran Canaria – BAXI Manresa (na żywo)

19.50 SportKlub: Besiktas Icrypex – Turk Telekom
20.00 Canal+ Sport 2: Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves
20.40 SportKlub 5: Gran Canaria – BAXI Manresa
23.00 Canal+ Sport: Toronto Raptors – Dallas Mavericks (na żywo)

Niedziela, 27 listopada

0.20 SportKlub: Pinar Karśiyaka – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
6.00 SportKlub: Gran Canaria – BAXI Manresa
8.00 SportKlub: Melbourne United – Tasamania JackJumpers
8.00 Canal+ Sport: Toronto Raptors – Dallas Mavericks
9.00 Canal+ Sport 5: Gran Canaria – BAXI Manresa
11.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
12.00 Canal+ Sport 5: Toronto Raptors – Dallas Mavericks
12.30 SportKlub: Real Betis Boloncesto – Real Madryt (na żywo)
14.00 Canal+ Sport 2: Toronto Raptors – Dallas Mavericks
15.00 SportKlub: BG Gottingen – ALBA Berlin
16.55 Canal+ Sport 5: Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz – Basquet Girona (na żywo)
17.00 SportKlub: Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz – Basquet Girona (na żywo)
17.20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin – Legia Warszawa (na żywo)
18.55 SportKlub: Galatasaray NEF – Fenerbahce Beko (na żywo)

20.35 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Pau-locq-orthez
21.30 Canal+ Sport: Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors (na żywo)
23.20 SportKlub: BG Gottingen – ALBA Berlin