Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Czwartek, 2 grudnia
1:30 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Herbalife Gran Canaria
6:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Frutti Extra Bursaspor
8:15 SportKlub: Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
11:00 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis
12:45 TVP Sport: Polska – Niemcy
13:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Gaziantep Basketbol
15:50 SportKlub: Türk Telekom – Semt77 Yalovaspor
17:20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
20:10 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Bahçeşehir Koleji

Piątek, 3 grudnia
1:20 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis
1:30 Canal+ Sport: New York Knicks – Chicago Bulls (na żywo)
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Pinar Karsiyaka
8:15 SportKlub: Türk Telekom – Semt77 Yalovaspor
9:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10:00 Canal+ Sport: New York Knicks – Chicago Bulls
17:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Galatasaray (na żywo)
17:20 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
18:00 Canal+ Sport 2: New York Knicks – Chicago Bulls
21:00 nSport+: New York Knicks – Chicago Bulls
22:30 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Crvena Zvezda mts Belgrad

Sobota, 4 grudnia
1:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Galatasaray
4:00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers (na żywo)
6:00 SportKlub: Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
8:20 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Gaziantep Basketbol
9:00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers
10:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – PGE Spójnia Stargard
11:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Darüşşafaka Tekfen (na żywo)
13:30 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Türk Telekom (na żywo)
16:00 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Tofaş (na żywo)
16:00 nSport+: Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers
17:20 Polsat Sport Extra: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Twarde Pierniki Toruń (na żywo)
18:00 SportKlub: Brose Bamberg – medi bayreuth (na żywo)
20:45 SportKlub: Casademont Saragossa – Real Madryt (na żywo)
22:40 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Petkim Spor
23:15 Canal+ Sport: New York Knicks – Denver Nuggets

Niedziela, 5 grudnia
8:55 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
9:00 Canal+ Sport 2: New York Knicks – Denver Nuggets
13:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)
15:15 SportKlub: ESSM Le Portel – SIG Strasbourg
17:20 Polsat Sport News: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom (na żywo)
18:25 nSport+: Barca – Bitci Baskonia (na żywo)
18:30 SportKlub: Barca – Bitci Baskonia (na żywo)
19:30 Canal+ Sport 2: New York Knicks – Denver Nuggets
20:25 SportKlub: Fenerbahçe Beko – HDI Sigorta Afyon Belediye
21:30 Canal+ Sport 2: Cleveland Cavaliers – Utah Jazz (na żywo)
22:45 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Büyükçekmece Basketbol

Poniedziałek, 6 grudnia
1:00 SportKlub: Anadolu Efes – Bahçeşehir Koleji
4:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Hereda San Pablo Burgos
6:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
6:00 SportKlub: ratiopharm ulm – Brose Bamberg
8:10 SportKlub: Barca – Valencia BC
9:00 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers – Utah Jazz
10:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Türk Telekom
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
13:00 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Galatasaray
15:40 SportKlub: Brose Bamberg – medi bayreuth
17:55 nSport+: Pinar Karsiyaka – Hapoel Bank Yahav Jerozolima (na żywo)
17:55 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Hereda San Pablo Burgos

Wtorek, 7 grudnia
1:00 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin
6:00 TVP SPort: USA – Japonia (finał IO Tokio 2020)
6:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ALBA Berlin
8:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
10:00 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Galatasaray
10:05 nSport+: Pinar Karsiyaka – Hapoel Bank Yahav Jerozolima
12:00 Polsat Sport News: Euroliga
12:50 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Büyükçekmece Basketbol
15:40 SportKlub: ESSM Le Portel – SIG Strasbourg
18:00 SportKlub: AS Monaco Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
18:25 nSport+: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – BAXI Manresa (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 8 grudnia
1:30 SportKlub: FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg
6:00 SportKlub: Fraport Skyliners – FC Bayern Monachium
6:00 TVP Sport: Francja – USA (finał IO Tokio 2020)
8:00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Herbalife Gran Canaria
10:10 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Galatasaray
12:50 SportKlub: AS Monaco Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
12:50 nSport+: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – BAXI Manresa
17:55 TVP Sport: Legia Warszawa – Parma Perm (na żywo)
19:45 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Hamburg Towers (na żywo)
20:25 nSport+: Lenovo Tenerife – MHP Riesen Ludwigsburg
20:45 SportKlub: AS Monaco Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
23:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Hereda San Pablo Burgos








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj