Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Czwartek, 18 listopada
0:40 SportKlub: Barca – Valencia BC
6:00 SportKlub: Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor
8:25 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Bahçeşehir Koleji
10:40 SportKlub: Urbas Fuenlabrada – Real Madryt
17:55 nSport+: Falco KC Szombathely – Nutribullet Treviso
14:30 Polsat Sport Extra: Dolomiti Energia Trydent – WKS Śląsk Wrocław
15:30 nSport+: EWE Baskets Oldenburg – Hereda San Pablo Burgos
17:20 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
17:50 nSport+: Gran Canaria – TD Systems Baskonia
20:30 SportKlub: Urbas Fuenlabrada – Real Madryt
22:40 SportKlub: Barca – Valencia BC

Piątek, 19 listopada
3:00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Philadelphia 76ers (na żywo)
3:10 SportKlub: Tianjin Ronggang Gold Lions – Guangdong Southern Tigers
6:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Bahçeşehir Koleji
8:20 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Anadolu Efes
9:00 Polsat Sport News: Euroliga
10:00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Philadelphia 76ers
10:30 SportKlub: Barca – Valencia BC
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
17:20 Polsat Sport News: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
18:00 Canal+ Sport 2: Denver Nuggets – Philadelphia 76ers
23:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Ax Armani Exchange Mediolan

Sobota, 20 listopada
3:15 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Fujian Sturgeons
4:00 Canal+ Sport: Phoenix Suns – Dallas Mavericks (na żywo)
6:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Anadolu Efes
8:30 Polsat Sport News: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Enea Zastal BC Zielona Góra
9:00 Canal+ Sport: Phoenix Suns – Dallas Mavericks
11:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Ax Armani Exchange Mediolan
13:00 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Galatasaray (na żywo)
16:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Büyükçekmece Basketbol (na żywo)
17:20 Polsat Sport News: Twarde Pierniki Toruń – Anwil Włocławek (na żywo)
18:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa (na żywo)
20:40 nSport+: Lenovo Tenerife – Gran Canaria (na żywo)
20:45 SportKlub: Lenovo Tenerife – Gran Canaria (na żywo)
22:35 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Tofaş
23:00 Canal+ Sport 2: New York Knicks – Houston Rockets (na żywo)

Niedziela, 21 listopada
9:00 Canal+ Sport 2: New York Knicks – Houston Rockets
10:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Türk Telekom
12:30 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis (na żywo)
16:00 nSport+: New York Knicks – Houston Rockets
17:00 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen (na żywo)
17:20 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – GTK Gliwice (na żywo)
18:00 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin (na żywo)
19:55 nSport+: Hereda San Pablo Burgos – Barca (na żywo)
20:30 SportKlub: Cholet Basket – Nanterre 92
21:30 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks (na żywo)
22:45 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Fenerbahçe Beko

Poniedziałek, 22 listopada
6:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
6:00 SportKlub: Tofaş – Gaziantep Basketbol
8:15 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
9:00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks
11:00 SportKlub: Barca – Valencia BC
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:45 nSport+: Hereda San Pablo Burgos – Barca
13:00 SportKlub: Cholet Basket – Nanterre 92
16:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
17:00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks
19:15 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor
20:00 nSport+: Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks

Wtorek, 23 listopada
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
8:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Türk Telekom
11:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
12:00 Polsat Sport News: Euroliga
13:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor
16:00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Herbalife Gran Canaria
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 24 listopada
6:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor
8:15 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Galatasaray
11:00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Herbalife Gran Canaria
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
13:00 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
16:00 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis

W środę 17 listopada o godz. 21:00 zapraszamy na kolejny Podcast PROBASKET Live na YouTube. Michał Pacuda i Krzysztof Sendecki znów będą przez dwie godziny rozmawiać o NBA!





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj