Witamy w KOSZ W TV. Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.


sts_koszwtv-min

 

17 lutego (środa)
00.50 Canal+ Sport: Panathinaikos AO – Anadolu Efes SK – Euroliga
11.07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Stelmet Zielona Góra – TBL
14.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – KS Spójnia Stargard – 1LM
15.07 Polsat Sport News: Asseco Gdynia – Anwil Włocławek – TBL

18 lutego (czwartek)
00.00 Sportklub: Piąta kwarta – magazyn koszykarski
08.55 nSport+: Panathinaikos AO – Anadolu Efes SK – Euroliga
09.07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Stelmet Zielona Góra – TBL
13.07 Polsat Sport News: Asseco Gdynia – Anwil Włocławek – TBL
16.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – KS Spójnia Stargard – 1LM
18.00 IplaTV: Ćwierćfinał DGBC: Rosa Radom – Polski Cukier Toruń (na żywo)
18.00 Canal+ Sport: NBA Action
18.45 Sportklub: Piąta kwarta – magazyn koszykarski
20.00 Ipla TV: Ćwierćfinał DGBC: MKS Dąbrowa Górnicza – Energa Czarni Słupsk (na żywo)
21.00 Sportklub: FC Barcelona Lassa – Dominion Bilbao Basket – liga hiszpańska
23.30 Sportklub: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria – liga hiszpańska

19 lutego (piątek)
08.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – KS Spójnia Stargard – 1LM
15.00 Sportklub: Herbalife Gran Canaria – Dominion Bilbao Basket – liga hiszpańska
15.45 Canal+ Sport2: Panathinaikos AO – Anadolu Efes SK – Euroliga
18.00 IplaTV: Ćwierćfinał DGBC: Stelmet BC Zielona Góra – Asseco Gdynia (na żywo)
20.00 Ipla TV: Ćwierćfinał DGBC: Anwil Włocławek – Polfarmex Kutno (na żywo)
23.30 Sportklub: Real Madryt – Montakit Fuenlabrada – liga hiszpańska

20 lutego (sobota)
02.00 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Indiana Pacers – NBA (na żywo)
07.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – KS Spójnia Stargard – 1LM
09.00 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Indiana Pacers – NBA
14.00 nSport+: Panathinaikos AO – Anadolu Efes SK – Euroliga
15.30 Polsat Sport News: Półfinał DGBC: Rosa/Polski Cukier – MKS/Energa Czarni (na żywo)
18.00 Polsat Sport News: Półfinał DGBC: Stelmet/Asseco – Anwil/Polfarmex (na żywo)
20.30 Canal+ Sport2: Oklahoma City Thunder – Indiana Pacers – NBA
21.30 Sportklub: Piąta kwarta – magazyn koszykarski
22.00 nSport+: Oklahoma City Thunder – Indiana Pacers – NBA
23.45 Sportklub: Puchar Króla

21 lutego (niedziela)
02.30 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors – NBA (na żywo)
02.45 Sportklub: Piąta kwarta – magazyn koszykarski
09.00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors – NBA
14.15 nSport+: NBA Action
16.45 Sportklub: Piąta kwarta – magazyn koszykarski
17.30 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors – NBA
19.30 nSport+: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors – NBA
20.00 Polsat Sport News: Finał Dąbrowa Górnicza Basket Cup (na żywo)
21.15 Sportklub: Piąta kwarta – magazyn koszykarski
21.30 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers – NBA (na żywo)
22.30 Sportklub: Puchar Króla

22 lutego (poniedziałek)
09.00 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers – NBA
18.00 Sportklub: Puchar Króla
20.00 Canal+ Sport2: Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers – NBA
22.00 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers – NBA


Advertisement
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments