Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


piątek, 16 października
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
13:00 Polsat Sport News: Real Madryt – BK Chimki
17:30 Polsat Sport Extra: Polpharma Starogard Gdański – Legia Warszawa (na żywo)
20:50 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Real Madryt
22:30 Polsat Sport News: Polpharma Starogard Gdański – Legia Warszawa

sobota, 17 października
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
12:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – HDI Sigorta Afyon Belediye (na żywo)
14:15 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Galatasaray Doga Sigorta (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Enea Astoria Bydgoszcz – Trefl Sopot (na żywo)
18:00 SportKlub: Morabanc Andorra – San Pablo Burgos (na żywo)

niedziela, 18 października
7:00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9:10 SportKlub: Morabanc Andorra – San Pablo Burgos
12:00 SportKlub: Anadolu Efes – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek (na żywo)
18:25 SportKlub: TD Systems Baskonia – Barca (na żywo)
20:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Unicaja (na żywo)
20:25 nSport+: Bayern Monachium – medi bayreuth (na żywo)
22:10 SportKlub: TD Systems Baskonia – Barca

poniedziałek, 19 października
0:25 SportKlub: Türk Telekom – Büyükçekmece Basketbol
10:25 SportKlub: Morabanc Andorra – San Pablo Burgos
13:00 nSport+: Bayern Monachium – medi bayreuth
17:30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
18:00 nSport+: TD Systems Baskonia – Barca

wtorek, 20 października
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9:25 SportKlub: TD Systems Baskonia – Barca
11:00 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
17:05 SportKlub: Morabanc Andorra – San Pablo Burgos
17:40 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – MKS Dąbrowa Górnicza
20:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga

środa, 21 października
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9:50 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Unicaja
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
13:15 nSport+: TD Systems Baskonia – Barca
20:00 nSport+: Bayern Monachium – medi bayreuth

czwartek, 22 października
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
13:25 SportKlub: Z archiwum ACB: Mateusz Ponitka (magazyn)
16:50 SportKlub: Z archiwum ACB: Adam Waczyński (magazyn)
17:30 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – Polpharma Starogard Gdański (na żywo)
20:50 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Unicaja
23:50 nSport+: Bayern Monachium – medi bayreuth


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments