Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


sobota, 14 listopada
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
8:10 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Büyükçekmece Basketbol
11:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)
12:07 Polsat Sport News: LDLC ASVEL Villeurbanne – Zenit Sankt Petersburg
13:15 SportKlub: Türk Telekom – Fenerbahçe Beko (na żywo)
15:30 SportKlub: Tofaş – Ogm Ormanspor (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Astoria Bydgoszcz (na żywo)
18:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Galatasaray Doga Sigorta (na żywo)

niedziela, 15 listopada
7:45 TVP Sport: Wielka Brytania – Polska (kobiety)
9:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Galatasaray Doga Sigorta
9:00 nSport+: RETAbet Bilbao Basket – Brose Bamberg
12:30 SportKlub: TD Systems Baskonia – Obradoiro CAB (na żywo)
17:30 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (na żywo)
18:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Alba Berlin (na żywo)
18:25 nSport+: Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
20:00 SportKlub: Retabet Bilbao Basket – UCAM Murcia (na żywo)
22:05 SportKlub: Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria

poniedziałek, 16 listopada
2:05 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
7:50 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Frutti Extra Bursaspor 
9:45 nSport+: Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria
10:00 SportKlub: TD Systems Baskonia – Obradoiro CAB
16:50 SportKlub: Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria 
17:30 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot (na żywo)
19:50 nSport+: Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria

wtorek, 17 listopada
3:15 SportKlub: Z Archiwum ACB: MoraBanc Andorra, Przemysław Karnowski
6:00 SportKlub: Türk Telekom – Fenerbahçe Beko
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
10:00 SportKlub: Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria 
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
15:00 nSport+: Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria
16:45 SportKlub: TD Systems Baskonia – Obradoiro CAB
17:55 nSport+: RETAbet Bilbao Basket – Brose Bamberg
19:55 nSport+: Iberostar Tenerife – Galatasaray Stambuł (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga

środa, 18 listopada
3:15 SportKlub: Z Archiwum ACB: FC Barcelona, Maciej Lampe
7:50 SportKlub: Tofaş – Ogm Ormanspor
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
9:45 nSport+: SIG Strasbourg – Rytas Wilno
12:30 nSport+: Iberostar Tenerife – Galatasaray Stambuł
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
19:55 nSport+: Bakken Bears – Dinamo Sassari (na żywo)

czwartek, 19 listopada
1:00 CANAL+ Sport: Draft NBA (na żywo)
3:15 SportKlub: Z Archiwum ACB: Iberostar Tenerife, Mateusz Ponitka
6:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Galatasaray Doga Sigorta
9:00 CANAL+ Sport: Draft NBA
12:30 nSport+: Bakken Bears – Dinamo Sassari
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
15:40 SportKlub: Iberostar Tenerife – Herbalife Gran Canaria
17:30 Polsat Sport Extra: HydroTruck Radom – King Szczecin (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport 2: Draft NBA
20:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
23:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga

piątek, 20 listopada
3:15 SportKlub: Z Archiwum ACB: Coosur Real Betis, A.J. Slaughter
7:50 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Galatasaray Doga Sigorta
8:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
15:00 nSport+: Draft NBA
15:40 SportKlub: TD Systems Baskonia – Obradoiro CAB
20:00 Polsat Sport News: Legia Warszawa – GTK Gliwice (na żywo)


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments